تعداد بازدید : ۱۲۰۴
کد خبر : ۲۲۵۱۴۸
کارشناس بازار سرمایه در گفت‌وگو با بورس‌نیوز مطرح کرد: 
۲۰ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۲۰
رفع مسائل مربوط به هسته شاید به مذاق برخی افراد شیرین نمی‌آید چرا که هسته بهانه دخالت به سازمان بورس و ناظر آن داده، ولی در نهایت اینکه هسته مشکلات بسیاری دارد کم کم مورد پذیرش قرار گرفته و لازم است دخالت‌ها کاهش یابد، چونکه بدبینی ایجاد شده، تاثیر منفی بر بورس خواهد داشت
 
علی یوسفیان، کارشناس بازار سرمایه در این رابطه به بورس نیوز گفت: اگر سازمان بورس مسائل مربوط به "هسته معاملاتی" را به طور جدی پیگیری کند، خبر خوبی برای بازار خواهد بود چرا که راه حل کمتر شدن مداخلات سلیقه‌ای در بازار برای اینکه همه افراد توان معامله داشته باشند و بهانه‌ای گریبان هسته را نگیرد، در همین مسئله نهفته است.

وی ادامه داد: وضعیت بازار در ابهام بوده و اصلاح هسته معاملاتی بسیاری از واقعیت‌ها را واضح کرده و نشان می‌دهد که سهمی خود بالا می‌رود یا دستی در کار است. 

این کارشناس بازار سرمایه تصریح کرد: تضعیف برخی سهام کوچک دور از ذهن نبوده و اینکه سهام بزرگ مورد حمایت و تاکید دولت است امری بدیهی به نظر می‌آید اما؛ مشکلاتی نیز در این میان به چشم می‌خورد، چرا که دولت عملا نباید هیچ دخالتی در بازار داشته باشد، ولی ما شاهد نمایان شدن اراده دولت در بورس هستیم که پشت پرده رخ داده و قابل اثبات نیست.

یوسفیان حل شدن سریع مشکلات هسته را زمان بر دانست و گفت: رفع مسائل مربوط به هسته شاید به مذاق برخی افراد شیرین نمی‌آید چرا که هسته بهانه دخالت به سازمان بورس و ناظر آن داده، ولی در نهایت اینکه هسته مشکلات بسیاری دارد کم کم مورد پذیرش قرار گرفته و لازم است دخالت‌ها کاهش یابد، چونکه بدبینی ایجاد شده، تاثیر منفی بر بورس خواهد داشت.
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۳۱ - ۱۳۹۹/۰۵/۲۰
بالاخره یکی هم حرفمان رو زد
رضا
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۲۵ - ۱۳۹۹/۰۵/۲۰
بخدا درست نیست من امروز میخواستم نماد مورد نظرم را بفروشم که صبح دیدم پرتفوی دوروز پیش منو داره نمایش میده خدا وکیلی این درست نیست ضرر سنگینی به من زدن
دانش آموز
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۲۲ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۵
یک سئوال ؟ چرا در این مدتی که بورس در حال سقوط آزاد بود سامانه معاملات مثل خودروهای تسلا بدون نقص کار میکرد؟ حتی خبری از افشای الف و ب و بستن نماد نبود ؟ اما امروز که یک ذره بورس داشت جان می‌گرفت دوباره سامانه شد مثل فرقون ملی «پراید »؟ باید به مسئولان سامانه بورس محترمانه بگوئیم خودتان هستید آنچه درباره ما حقیقی ها فکر میکنید.
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
زنگ مجمع

زنگ مجمع "سهرمز" به صدا درآمد

شرکت سیمان هرمزگان در تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ مجمع عمومی برگزار می‌کند.

مجمع "گکیش" برگزار شد

شرکت مجتمع‌های توریستی و رفاهی آبادگران ایران- کیش در تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ برگزار شد.

زنگ مجمع "قهکمت" به گوش می‌رسد

مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده شرکت قند هکمتان در تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ برگزار خواهد شد.

سهامداران عدالت در جریان باشند

مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت سرمایه گذاری استان فارس در تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ برگزار می شود.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: