تعداد بازدید : ۲۷۲۴
کد خبر : ۲۲۵۲۲۱
ساعت پنج و نیم عصر؛
۲۰ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۷:۳۰
گزارش پنج و نیم امروز نیم نگاهی دارد به اخبار ضد و نقیض داراها و سکوت تامل برانگیز اهالی پاستور و‌‌‌..‌‌.

کنایه چوپان دروغگو به اهالی پاستور

به گزارش بورس نیوز، بعضی آقایون بلائی به سر مردم آورده اند که روی چوپان دروغگو را هم سفید کرده اند. بعضی ها چند ماه است عرضه داراها را در بوق و کرنا کرده اند تا مردم به طمع دارا شدن، هست و نیست شان را وارد این بازار کنند و حالا بازی دست رشته راه انداخته اند و هر یک خبر دیگری را تکذیب می کند‌. شرم بر آنها که نه فقط با روح و روان مردم که با اندک سرمایه ای که با خون دل جمع کرده اند این چنین بازی می کنند و ننگ بر رسانه هایی که خبرهایشان را فرمایشی گلچین می کنند تا مبادا خاطر بالادستی ها آزرده شود...
اما خواسته تمام فعالان بازار سرمایه، چه سهامدار نمادهای پالایشی باشند و چه نباشند، این است که متولیان این بازار، حامی حقوق سهامداران خرد باشند و بس.

شاهکارهای پیاپی از اهالی پاستور

البته تشویش امروز اهالی بازار سرمایه، تمام شاهکار اهالی پاستور نیست. آقایون سرانگشتی دلارها و طلاهای کنج خانه های مردم را حساب کرده اند و حالا می خواهند از مردم پول بگیرند و نفت دو سال بعد را به آنها بفروشند! اولا که بدسابقه بودید و با ماجرای امروز و سکوت تان در قبال اخبار ضد و نقیض، بدسابقه تر شدید. دوما که این مردم احتمالا آنقدر ساده نیستند که با طناب تان به چاه بروند و سیلی نقدشان را با حلوای نسیه تاخت بزنند.

۷ خوان بورسی

عادت کرده ایم هر وقت به نفع بعضی ها بود همه‌چیز با مشابه خارجی آن قیاس شود و هر وقت صرف نداشت بگوئیم ما را به جهانیان چه کار؟؟؟ بورس ما خیلی جاهایش با بورس های جهانی متفاوت است‌. مثلا در بورس های جهانی افزایش سرمایه می دهند تا شرکت تامین مالی کرده و توسعه یابد؛ ولی در بورس ما افزایش سرمایه کم از ۷ خوان رستم ندارد و خیلی از سرمایه گذاران از آن گریزانند. نماد های بزرگ بازار حتی، با خیل عظیم سهامداران مدت ها متوقف می شوند تا افزایش سرمایه ای شاید انجام شود. این همه کندی و تعلل، هیچ جا جز بورس ما وجود ندارد‌.

فروهر
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۵۱ - ۱۳۹۹/۰۵/۲۰
دیگر مردم نه صندوقها را خریداری میکنند و نه نفت میخواهند.. به شخصه صندوق دارای اول را هم امروز روانه بازار کردم تا از شرررررررر اینهمه دروغ دولت و استرس خلاص شوم.... همان دلار سبز رنگ شیطان بزرگ را بخرم و زیر بالشت بگذارم خیالم آسوده تر است.....انشالله فردا باقیمانده سهام در چند شرکت را هم میفروشم و عطای بازار را به لقای آن میبخشم....فقط دلار میخرم
محسن
Germany
۱۸:۰۷ - ۱۳۹۹/۰۵/۲۰
جنگ بین گرگان بازنده اصلی گوسفنداند.
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۳۴ - ۱۳۹۹/۰۵/۲۰
خدا پدر و مادرت را بیامرزد
آفرین
مهران
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۰۸ - ۱۳۹۹/۰۵/۲۰
پول مردم یا به سمت سایر سهام ها و یکدست شدن بازار میره یا از بازار خارج میشه و یک شوک تورمی جدید میسازه ،امیدوارم اتفاق دوم نیفته چون بعدش بازار چند سالی به خواب زمستونی میره
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۱۷ - ۱۳۹۹/۰۵/۲۰
لعنت به اینها سهام ما پالایشی نبوده و ناه هاست منفیه و نزدیک به 80 درصد افتاده اما باز هم در حال سقوطه، نردم تورو قران مراقب سرمایه هیتان باشید اینجا گنجشک را رنگ میکنن جای قناری میفروشند
اخطار آلفا
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۳۷ - ۱۳۹۹/۰۵/۲۰
خود دولت خواسته ک پول دوباره بره توی بازار و تورم وحشتناک دوباره درست بشه. خودخواسته را تدبیر نیست. تا یکماه دیگه دلار بالای ۳۰ تومنه اگ تا آخر هفته این داستانو سروسامون نده. معنی نداره بلوکی. یعنی آقازاده بخره و مردم نگاه کنن؟ ۵ تومن رو در ۶ ملیون نفر ضرب کن. چی ازتون کم میشد؟ ههمون یا با هم سود میکنیم یا دلار ۳۰ تومن.
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۱۱ - ۱۳۹۹/۰۵/۲۰
دولت کلاه بردار چند ماهه سهم آپ و پارس مینو خریدم کلی ضرر کردم و شاخص 3 برابر زمان خرید من شده.
پوریا
Iran, Islamic Republic of
۰۷:۵۰ - ۱۳۹۹/۰۵/۲۱
بورس نیوزجان مگه سهام کترام نبود.. با خبر افزایش سرمایه تا ۴۸۰۰ کشوندنش و به یکباره افزایش سرمایرو وقتی سهاماشونو فروختن کنسل کردن.. و هیچکس‌نگفت داداش باقالی چند؟
تو پیگیر باش... دمت گرم
پوریا
Iran, Islamic Republic of
۰۷:۵۰ - ۱۳۹۹/۰۵/۲۱
بورس نیوزجان مگه سهام کترام نبود.. با خبر افزایش سرمایه تا ۴۸۰۰ کشوندنش و به یکباره افزایش سرمایرو وقتی سهاماشونو فروختن کنسل کردن.. و هیچکس‌نگفت داداش باقالی چند؟
تو پیگیر باش... دمت گرم
رامین
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۰۴ - ۱۳۹۹/۰۵/۲۱
انسان ها بباید خودشون عاقل باشند . ولی متاسفانه بیشتر طمع کارند
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۵۳ - ۱۳۹۹/۰۵/۲۱
من با اندک سرمایم که نتیجه چند سال کارمه آمدم تو بورس و دیدم خدمه وحشم این دولت دروغگو که در موقع منافعشان ملت را زیر خودشان قرار می‌دهند من را پشیمان از ورود به بورس وبا ضرری بزرگ البته از نظر خودم که حدود 20 میلیون میباشد، ترجیح دادم بفروشم و به قاچاق هر چیزی که بشه برم به آن روی بیاورم.میدام که اینم جرمه ولی از جرم شما کمتره.
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
دیدار سهامداران

دیدار سهامداران "پارسیان" در مجمع

مجمع عمومی شرکت بیمه پارسیان در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ برگزار می شود.

"زگلدشت" سهامداران را فراخواند

مجمع عمومی شرکت کشت و دام گلدشت نمونه اصفهان در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ برگزار می شود.

"خراسان" از سهامدارانش دعوت کرد

مجمع عمومی عادی شرکت پتروشیمی خراسان در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ برگزار خواهد شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "کاذر" شنیده می‌شود

مجمع عمومی فوق العاده شرکت فرآورده‌های نسوز آذر در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ برگزار خواهد شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: