تعداد بازدید : ۳۳۹
کد خبر : ۲۲۵۲۶۴
مدیرعامل dnaunion اظهار کرد:
۲۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۱
در دوران کرونا خرید آنلاین با جهش همراه بود، گرچه عدد کوچکی است، اما این جهش نباید فراموش شود چرا که ٣ تا ٥ سال برای این رشد زمان نیاز بود، اما طی ٥ ماه استفاده از فضا‌های آنلاین پیشروی را تجربه کردند.

پاشاپور

نشست خبری سالیانه گروه dnaunion با موضوع "تغییر رفتار مصرف کننده در بحران کرونا" با حضور ناصر پاشاپور نیکو، مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره، سعید نبویان، مشاور ارشد تحقیقات کیفی و محمد موسوی عضو هیئت مدیره برگزار شد.

به گزارش خبرنگار بورس نیوز، ناصر پاشاپورنیکو، مدیرعامل dnaunion اظهار کرد: در دوران کرونا خرید آنلاین با جهش همراه بود، گرچه عدد کوچکی است، اما این جهش نباید فراموش شود چرا که ٣ تا ٥ سال برای این رشد زمان نیاز بود، اما طی ٥ ماه استفاده از فضا‌های آنلاین پیشروی را تجربه کردند.

همچنین محمد موسوی عضو هیئت مدیره dnaunion نیز به بررسی رفتار مصرف کننده پرداخت و گفت: استفاده از تلویزیون، شبکه‌های اجتماعی و پلتفرم‌های آنلاین در طول بیماری کرونا با افزایش همراه بود بنابراین تبلیغات در این حوزه‌ها به مراتب تاثیرگذارتر بوده است.

وی ادامه داد: طبق فرضیه‌های موجود تبلیغات محیطی به دلیل کاهش سفر‌های درون شهری با کمتر شدن تراکم جمعیت، تاثیر بسزایی نداشته است.

پاشاپور

در ادامه سعید نبویان، مشاور ارشد تحقیقات کیفی در بررسی وضعیت کشور اظهار کرد: ایران در بحران اقتصادی شدید و تورمی عجیب به سر می‌برد که در سبد ضروری خانوار کاملا مشهود است.

وی ادامه داد: در مقایسه ایران با کشوری مانند فرانسه در شرایط بیماری شباهت‌های زیادی مشهود بوده، در ایران درآمد‌ها کاهش یافته و به دلیل بحران روانی، میزان خرج خانوار نیز از غیرضروری به ضروری تغییر کرده است که در این زمینه شباهت زیادی با دیگر کشور‌ها به چشم می‌خورد.

پاشاپور نیکو در پایان بحران اقتصادی کشور را بسیار بزرگتر از کووید١٩ دانست و گفت: به دلیل چنین بحرانی در کشور، بحران کرونا نسبت به دیگر کشور‌ها تاثیر کمتری داشته است.

اما؛ اقتصاد و توان خرید دو موضوع مهم و بحرانی واقعی محسوب می‌شود و لغزش دهک‌ها به سمت پایین نیز در جامعه و سبد خریر خانوار کاملا محسوس است.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

بانک دی، آنلاین مجمع برگزار می کند

مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک دی آنلاین برگزار می‌شود.

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
دستور قالیباف به شرکت بورس: "شستا" را سریع تعیین تکلیف کنید
براساس قانون بازار اوراق بهادار بازگشایی و توقف نماد‌ها بر عهده بورس‌ها است، وظیفه سازمان بورس و اوراق بهادار، صیانت از حقوق سهامداران و نظارت بر بورس‌ها است.