تعداد بازدید : ۳۵۱
کد خبر : ۲۲۵۲۶۶
۲۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۸
امین ابراهیمی مدیرعامل شرکت فولاد اکسین خوزستان با تقدیر از همکاری فی مابین فولاد اکسین و شرکت فولاد خوزستان، دستاورد‌های بزرگ این شرکت در سال ۱۳۹۸ را حاصل این همکاری و تعامل دانست

به گزارش بورس نیوز، ابراهیمی اظهار داشت: در سال گذشته رشد خرید مواد اولیه از شرکت فولاد خوزستان بسیار چشم گیر بوده است. این امر باعث گردش سرمایه میان این دو شرکت شده و به درآمد‌های مالیاتی استان ارزش افزوده قابل ملاحظه‌ای رسیده است.
وی با اشاره به رشد صادراتی فولاد اکسین در سال ۱۳۹۸ افزود: این اتفاق حاصل همکاری و استفاده از زیر ساخت‌های صادراتی و تجربیات فولاد خوزستان است و این امر علاوه بر تحقق درآمد‌های ارزی برای کشور، امکان خرید قطعات مورد نیاز خط تولید را فراهم آورد.
مدیرعامل شرکت فولاد اکسین خوزستان با اشاره به تداوم همکاری میان این دو شرکت در سال ۱۳۹۹، رابطه این دو مجموعه را رابطه مادر و فرزندی دانست و افزود: در کنار هم بودن این دو شرکت باعث برکات برای آن‌ها و صنعت فولاد کشور خواهد بود، بر همین اساس سعی ما بر این است این همکاری و بهره گیری از ظرفیت‌های مشترک و تجربیات در سال جاری و سال‌های آینده نیز برقرار باشد.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
دیدار سهامداران

دیدار سهامداران "پارسیان" در مجمع

مجمع عمومی شرکت بیمه پارسیان در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ برگزار می شود.

"زگلدشت" سهامداران را فراخواند

مجمع عمومی شرکت کشت و دام گلدشت نمونه اصفهان در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ برگزار می شود.

"خراسان" از سهامدارانش دعوت کرد

مجمع عمومی عادی شرکت پتروشیمی خراسان در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ برگزار خواهد شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "کاذر" شنیده می‌شود

مجمع عمومی فوق العاده شرکت فرآورده‌های نسوز آذر در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ برگزار خواهد شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: