تعداد بازدید : ۵۶۹
کد خبر : ۲۲۵۲۶۸
مدیر برنامه‌ریزی شرکت سپرده‌گذاری مرکزی گفت:
۲۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۷
دیر برنامه‌ریزی شرکت سپرده‌گذاری مرکزی گفت: تمام کسانی که روش مستقیم را انتخاب کرده‌اند می‌توانند نسبت به معامله سهام از طریق کارگزاری‌ها و یا بانک خود اقدام کنند.

فروش سهام عدالت تا پایان سال برای مشمولان غیرمستقیم

به گزارش بورس نیوز، سید محمدجواد فرهانیان، مدیر برنامه‌ریزی شرکت سپرده‌گذاری مرکزی اظهار کرد: معامله ۶۰ درصد از سهام عدالت در هفته جاری آغاز شده و تمام کسانی که روش مستقیم را انتخاب کرده‌اند می‌توانند نسبت به معامله سهام از طریق کارگزاری‌ها و یا بانک خود اقدام کنند.

وی افزود: کسانی که پیش از این برای ۳۰ درصد سفارش گذاری کرده‌اند می‌توانند برای معامله ۳۰ درصد بعدی هم سفارش گذاری را انجام دهند.

مدیر برنامه ریزی شرکت سپرده گذاری مرکزی ادامه داد: مشمولان سهام عدالت که روش غیرمستقیم را انتخاب کردند در حال حاضر این امکان را ندارند که با تغییر روش به مستقیم، بتوانند نسبت به معامله ۶۰ درصد از سهام عدالت اقدام کنند.

فرهانیان خاطرنشان کرد: افرادی که روش غیرمستقیم را انتخاب کردند به محض اینکه سهام شرکت استانی آن‌ها وارد بورس شود امکان فروش سهام شرکت سرمایه گذاری مربوطه را خواهند داشت و در این روش اتفاقا دیگر محدودیتی برای میزان فروش هم وجود ندارد.

مدیر برنامه ریزی شرکت سرمایه گذاری مرکزی گفت: تا پایان سال تمام شرکت‌های استانی باید بورسی شوند و تمام کسانی که روش غیر مستقیم را انتخاب کردند تا پایان سال می‌توانند نسبت به فروش تمام سهام خود اقدام کنند.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
آغاز سوددهی

آغاز سوددهی "وبوعلی" ۷ ماه پس از مجمع

شرکت سرمایه‌گذاری بوعلی از پرداخت سود به سهامداران خبر داد.
سهامداران

سهامداران "شزنگ" دور هم جمع می‌شوند

مجمع عمومی عادی فوق‌العاده شرکت تجهیز نیروی زنگان در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۳۰ برگزار خواهد شد.

"ارفع" از مردادماه دست به جیب می‌شود

شرکت آهن و فولاد ارفع زمان پرداخت سود به سهامداران را مشخص کرد.
گردهمایی سهامداران

گردهمایی سهامداران "همراه" در سی‌ام ماه جاری

مجمع عمومی شرکت ارتباطات سیار ایران تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۳۰ برگزار خواهد شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: