تعداد بازدید : ۵۷۸
کد خبر : ۲۲۵۲۹۱
همزمان با ۲۴ امین سالروز تاسیس کارگزاری بورس بیمه ایران رقم خورد؛
۲۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۲
مدیرعامل کارگزاری بورس بیمه ایران همزمان با ۲۴ امین سالروز تاسیس کارگزاری گفت: هدف اصلی ما، کمک به بهبود تولید ملی و افزایش رفاه شهروندان است.

به گزارش بورس نیوز، در ماه‌های اخیر بازار سرمایه بیشترین بازدهی در بین همه بازار‌ها داشته است. میلیون‌ها نفر از شهروندان برای حفظ یا افزایش سرمایه خود به سمت این بازار حرکت کرده اند و شرکت‌های مختلف نیز برای جذب نقدینگی مورد نیاز تولید، تصمیم به حضور بیشتر در بورس گرفته اند. در این شرایط، کارگزاری‌های مختلف بر ارائه بهتر خدمات متمرکز شده اند که در بین آن‌ها کارگزاری بورس بیمه ایران یکی از شاخص‌ترین‌ها بوده است به نحوی که توانسته بر جایگاه‌های برتر در بین کارگزاری‌های کشور تکیه بزند و بیش از گذشته رضایت مشتریان را جلب کند.
رئیس هیات مدیره و مدیرعامل کارگزاری بورس بیمه ایران با تاکید بر اینکه قدمت این کارگزاری با هدفی مهم گره خورده است، می‌گوید: «کارگزاری بورس بیمه ایران در ۲۱ مردادماه ۱۳۷۵ از سوی شرکت سهامی بیمه ایران تاسیس شد تا بتواند به شکلی خدمات بورسی را در اختیار شهروندان قرار دهد که علاوه بر بهبود وضعیت اقتصادی آنها، به مرور با جذب نقدینگی و تزریق آن به بخش صنعت، تولید ملی نیز تقویت شود و منافع آن به همه شهروندان برسد.» مهدی محمودرباطی با تاکید بر اینکه طی بیش از دو دهه گذشته، همه اعضای خانواده بزرگ بیمه ایران در راستای دستیابی به این اهداف گام برداشته اند، ادامه می‌دهد: «کارگزاری بورس بیمه ایران توانسته طی سال‌های اخیر موفقیت‌های قابل توجهی کسب کند که خلاصه آن را می‌توان در کسب رتبه نخست در بین کارگزاری‌های دولتی و نهادی و رتبه هشتم در بین کارگزاری‌های کشور مشاهده کرد.»
کارگزاری بورس بیمه ایران در ۲۴ سال گذشته، خصوصا طی دو سال اخیر که بازار سرمایه نیز رونق بیشتری گرفته است، توانسته رکورد‌های قابل توجه دیگری نیز در بازار سرمایه به ثبت برساند؛ افزایش ۱۰۰۰ درصدی سهم کارگزاری از حجم معاملات بورس و فرابورس، برگزاری دوره‌های آموزشی برای بیش از ۴ هزار نفر متقاضی، افزایش تعداد شعب سراسر کشور به ۲۳ شعبه و ارتقای رتبه بورس کالا و آتی به ۲۵ و ۸ از جمله موفقیت‌هایی است که در این مدت به دست آمده است. مدیرعامل کارگزاری بورس بیمه ایران با اشاره به اینکه شکستن این رکورد‌ها در قالب ارائه خدمات باکیفیت بورسی و همراهی مشتریان میسر شده است، تاکید می‌کند: «کارگزاری علاوه بر ارائه سریع و دقیق خدمات به مشتریان خود، اقدام به ارائه خدمات ویژه به اعضای خانواده بزرگ بیمه ایران نیز کرده است که از جمله آن می‌توان به خرید عرضه‌های اولیه رایگان و آموزش بیش از ۲۷۰۰ نفر از پرسنل بیمه ایران، نماینده‌ها و خانوادهایشان اشاره کرد.»
کارگزاری بورس بیمه ایران در بخش‌های معاملات بورس اوراق بهادار، مشاوره عرضه و پذیرش، معاملات بورس کالای ایران، معاملات بورس انرژی، معاملات آتی و دوره‌های آموزشی خدمات می‌دهد و بحران‌هایی مثل شیوع ویروس کرونا نیز باعث نشده ارائه این خدمات با مشکل مواجه شود. رباطی با تاکید بر این موضوع، ادامه می‌دهد: «هدف اصلی ما بهبود سطح کیفی زندگی شهروندان و رشد و توسعه اقتصادی کشور در بستر بورس است به همین دلیل با وجود شیوع ویروس کرونا، فعالیت هایمان را ادامه دادیم و ریسک‌های این بیماری را پذیرفتیم تا وقفه‌ای در ارائه خدمت به شهروندان رخ ندهد.»
مدیرعامل کارگزاری بورس بیمه ایران به رشد بازار سرمایه طی ماه‌های اخیر اشاره می‌کند و می‌گوید: «بازار سرمایه در ماه‌های گذشته بیشترین بازدهی را بین سایر بازار‌ها داشته است. جذب نقدینگی توسط این بازار می‌تواند منجر به رونق تولید ملی شود که نتیجه آن افزایش اشتغال و بهبود سطح کیفی زندگی شهروندان است. کارگزاری بورس بیمه ایران نیز با توجه به این مهم، همواره سعی کرده خدمات خود را بهبود ببخشد؛ افزایش شعب کارگزاری به ۲۳ شعبه در سراسر کشور در همین راستا اتفاق افتاده است و برنامه مان این است که در ماه‌های آینده تعداد شعب مان را در سراسر کشور توسعه دهیم.» رباطی تاکید می‌کند: «۲۴ امین سالروز تاسیس کارگزاری بورس بیمه ایران با دستیابی به موفقیت‌های قابل توجهی مصادف شده است که جز همراهی تک تک اعضای خانواده بزرگ بیمه ایران و مشتریان محترم به دست نمی‌آمد. با حفظ همین روند و تقویت بخش‌های مختلف خواهیم توانست به جایگاه‌های بالاتر دست پیدا کنیم.»

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
گزارش مجامع

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: