تعداد بازدید : ۲۵۷۲
کد خبر : ۲۲۵۳۱۵
ساعت پنج و نیم عصر؛
۲۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۷:۳۰
گزارش پنج و نیم امروز نیم نگاهی دارد به قیل و قالی که خسارتش از جیب صف نشینان پرداخت شد و دست و دلبازی در بانک نارنجی پوش و...

جنگ زرگری و پرداخت غرامت از جیب صف نشینان

به گزارش بورس نیوز، قیل و قال عرضه دارا دوم که از دیروز سرخط تمام خبرها شده بود، امروز پایان یافت و گفتند دارا دوم شهریور ماه می آید و طبق روال یک سال اخیر، هزینه اش از جیب سهامدارانی رفت که شتابزده فروختند. اما این وسط بعضی دلواپس نماها هم پایکوبی کردند و "دیدید ما گفتیم میریزه" راه انداختند. برخی هم که جز شکلک درآوردن مقابل دوربین برای خنداندن مردم تخصص دیگری ندارند، دوباره وسط پریدند و بورس را بازی کثیف معرفی کردند!
اما فارغ از تمام اظهار نظرهای موافق و مخالف، به نظر می دسد بازار سرمایه هنوز هم می تواند جذاب باشد، به شرطی که درست عمل کنند و به جای جنگ قدرت، به دنبال توسعه واقعی این بازار و استفاده بهینه از فرصت طلایی ایجاد شده باشند. بورس بین الملل در راه است و ایرانیان مقیم خارج از کشور و اتباع خارجی ساکن در کشور امکان سرمایه گذاری در سهام مناطق آزاد را دارند. بعضی از شرکت های سرمایه گذاری و هلدینگ های بزرگ هم سفت و سخت درگیر راه اندازی شرکت های پروژه محور و عرضه آنها در بورس هستند... می توان نقدینگی را جذب بازار سرمایه کرد بدون آنکه حبابی ایجاد شود. کافی است بخواهند.

 

دست و دلبازی در بانک نارنجی پوش 
بانک نارنجی پوش بازار گویا فقط در لاکچری سازی، زیادی دست و دلبازی نمی کند و این بخشنده بودن در مورد بعضی هزینه های دیگر هم هست و میلیاردها تومان صرف تبلیغات کرده! اما تبلیغاتی که کرده خیلی هم موثر نبوده و سپرده های جذب شده، چنگی به دل نمی زند. اینجا ست که معلوم می شود تبلیغات بی پشتوانه، فایده ای ندارد و برای جلب مشتری، در درجه اول باید شفاف بود.

 

رد پای ژن خوب در پروژه نفتی

حضور آقازاده های بی تخصص در حوزه های مختلف و پوشاندن تخلفات و ضعف هایشان، موضوع نخ نما شده ای است. این بار رد پای طائفه وزیر سابق .... در یک پروژه نفتی بزرگ به چشم می خورد. این بزرگوار ، دامادش را مجری یکی از طرح های عظیم در جنوب کشور کرده و اتفاقا پسرش را پیمانکار همان پروژه کرده که اگر هم فساد و تخلفی مشاهده شد (کلا اگر تخلفی نشود باید تعجب کرد) بلافاصله مجری محترم به حرمت نان و بوقلمون سفره پدرزن جان، چشم هایش را ببندد و رد شود‌.

سهامدار
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۴۸ - ۱۳۹۹/۰۵/۲۱
سلام خدمت رسانه حق گوی بورس نیوز لطفا به داد سهانداران #واحصا برسید زندگشیون نابود شد بهترین دوران بورس را از دست دادن و آخر هم نتیجه صبرشون رو نگرفتن هیچکس هم پاسخگو نیست بیچاره شدیم رفت تورو خدا یه گزارشی تهیه کنید
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۲۱ - ۱۳۹۹/۰۵/۲۱
دامین هم همین طور مرسی
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
سرمایه

سرمایه "ددام" فقط ۲۵ درصد افزایش یافت

مجمع عمومی فوق‌العاده شرکت داروسازی زاگرس فارمد پارس در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ برگزار شد.
آغاز سوددهی

آغاز سوددهی "فجر" از ابتدای تیرماه

شرکت فولاد امیرکبیر کاشان زمان پرداخت سود به سهامداران را اعلام کرد.

"ثعتما" سرمایه را ۱۰۰ درصد افزایش داد

مجمع عمومی شرکت سرمایه گذاری ساختمانی اعتماد گستر در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ برگزار شد.

"غمینو" ۶۰ ریال تقسیم کرد

مجمع عمومی شرکت صنایع غذایی مینو شرق در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ برگزار شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: