تعداد بازدید : ۷۶۸
کد خبر : ۲۲۵۳۳۰
بورس نیوز بررسی کرد؛
۲۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۳
شرکت تأمین سرمایه نوین طی عملکرد ۴ ماهه به طور تجمعی مبلغ ۳۴۳ میلیارد تومان درآمد فروش داشته که نسبت به مدت مشابه سال قبل ۶۱ درصد رشد داشته است.

رشد ۳۲درصدی

به گزارش واحد تحقیق و مطالعات بورس نیوز، مجموع درآمد‌های "تنوین" در این ماه از سرمایه‌گذاری در اوراق مشارکت، بازارگردانی اوراق، بانکداری اختصاصی و ... بوده که این درآمد‌های حاصل شده از این سرمایه‌گذاری‌ها به مبلغ ۸۳۵ میلیارد و ۳۵ میلیون ریال رسیده است.

رشد ۳۲درصدی

شرکت " تنوین " در مقایسه عملکرد تیرماه سال جاری با ماه‌گذشته یعنی خردادماه که میزان درآمد  شرکت در سرمایه‌گذاری‌ها مبلغی بالغ بر یک هزار و ۲۹۷ میلیارد و ۴۶۱ میلیون ریال را تجربه کرده بود، کاهشی ۳۵ درصدی را ثبت کرد.

اما با نگاهی به آمارهای یکساله تیرماه شرکت، می‌توان دریافت که در سال ۹۸، این تأمین سرمایه درآمد ۶۳۳میلیارد و ۵۲۶میلیون ریال را به ثبت رسانده که عملکرد تیرماه سال‌جاری برای سهامداران نسبت به سال گذشته، خوش‌یمن‌‌تر بوده چراکه سهامداران "تنوین" شاهد افزایش درآمد ۳۵درصدی را احساس کردند.

در گزارش صورت مالی تلفیقی ۱۲ماهه منتهی به ۲۹اسفند۹۸ (حسابرسی نشده) این شرکت نیز می‌توان به این نکته اشاره کرد که میزان سود خالص "تنوین" برابر با مبلغ ۷ هزار و ۲۷۵ میلیارد و ۳۵ میلیون ریال بوده که نسبت به سال ۹۷، با افزایشی ۸۳ درصدی مواجه شده است.

رشد ۳۲درصدی

سود پایه هر سهم در سال ۹۸، با افزایش ۶۴ درصدی به مبلغ ۷۹۶ ریال رسیده است.

حال باید دید که سهامداران این شرکت، در مردادماه می‌توانند آمارهای خردادماه را باردیگر مشاهده کنند یا آنکه فروشنده‌شدن بازار، کاهش میزان سرمایه‌گذاری‌ها آمارهای تیر را تکرار می‌کند. 

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

بانک دی، آنلاین مجمع برگزار می کند

مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک دی آنلاین برگزار می‌شود.

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
دستور قالیباف به شرکت بورس: "شستا" را سریع تعیین تکلیف کنید
براساس قانون بازار اوراق بهادار بازگشایی و توقف نماد‌ها بر عهده بورس‌ها است، وظیفه سازمان بورس و اوراق بهادار، صیانت از حقوق سهامداران و نظارت بر بورس‌ها است.