تعداد بازدید : ۷۳۷
کد خبر : ۲۲۵۳۳۱
آمارهایی که امید برای سهامدار داشت؛
۲۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۶
گزارش فعالیت ماهانه خود منتهی به تیر ماه ۹۹ شرکت بهمن دیزل " خدیزل " طبق گزارشات کدال به شرح زیر است.

خدیزل

به گزارش واحد تحقیق و مطالعات بورس نیوز، میزان جمع فروش داخلی، درآمد ارائه خدمات و برگشت از فروش این شرکت مبلغ ۸۱۰ میلیارد و ۷۲۴ میلیون ریال بوده که حاصل فروش ۲۱۰ دستگاه از محصولات تولیدی این شرکت بوده و در خرداد ماه نیز میزان درآمد این شرکت از فروش ۶۰ دستگاه از محصولات خود مبلع ۲۹۸ میلیارد و ۴۲۵ میلیون ریال عایدش شده و از همین مقیاس می‌توان شاهد رشد درآمد حدودی ۱۷۲درصدی بود.

خدیزل

در مقایسه درآمد حاصل از فروش محصولات تولیدی در تیرماه۹۹ نسبت به تیرماه۹۸، این شرکت شاهد رشد چشمگیر ۳۶۳ درصدی بوده‌ به‌طوری که در تیرماه سال گذشته تنها ۱۷۵ میلیارد و ۹۱ میلیون ریال درآمد کسب شده بود.

"خدیزل" با سرمایه ثبت شده ۱.۰۰۰.۰۰۰ میلیون ریال طی عملکرد ۴ ماهه سال مالی منتهی به ۹۹.۱۲.۳۰ مبلغ یک هزار و ۶۶۶ میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال درآمد فروش داشته که نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۴۱ درصد رشد داشته است.

خدیزل

از برنامه‌های مهم این شرکت در ۹ ماهه منتهی به ۹۹/۱۲/۲۹ می توان به برنامه جهت راه اندازی خطوط جدید رنگ مکانیزه کامیونت، آماده‌سازی سایت جدید خریداری شده جنب کارخانه قزوین، تولید محصولات و کاربری‌های جدید اشاره کرد.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

بانک دی، آنلاین مجمع برگزار می کند

مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک دی آنلاین برگزار می‌شود.

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: