تعداد بازدید : ۱۲۳۴
کد خبر : ۲۲۵۳۳۳
بورس نیوز بررسی کرد؛
۲۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۹
بهای تمام شده سرمایه‌گذاری‌های پذیرفته شده و خارج از بازار سرمایه مبلغ ۲۹ هزار و ۳۷۱ میلیارد و ۹۲۱ میلیون ریال بوده است.

پترول

به گزارش واحد تحقیق و مطالعات بورس نیوز، گزارش ارائه شده صورت‌های مالی شرکت مدیریت توسعه سرمایه گروه پتروشیمی ایرانیان (سهامی خاص) مربوط به سال مالی منتهی به ۱۳۹۹/۱۲/۲۹ به شرح زیر در کدال منتشر شد.

در صورت سود و زیان سال ۹۸ "پترول" آمده که سود خالص این شرکت مبلغ ۲هزار و ۵۸میلیارد و ۳۰۹میلیون ریال محاسبه شده که در مقایسه با سال ۹۷، افزایش صعودی ۵۶۱ درصدی را از این شرکت نظاره‌گر هستیم.

پترول

در صورت وضعیت مالی "پترول" مقدار سود انباشته در سال ۹۸، مبلغ ۲ هزار و ۷۰ میلیارد و ۶۱۹ میلیون ریال ارزیابی شده که نسبت به همین دوره مالی در سال ۹۷، ۵۴۲ درصد افزایش را به ثبت رسانده است.

در صورت خلاصه سرمایه‌گذاری به تفکیک گروه‌های صنعت تا پایان دوره تیرماه؛ بهای تمام شده سرمایه‌گذاری‌های پذیرفته شده و خارج از بازار سرمایه مبلغ ۲۹ هزار و ۳۷۱ میلیارد و ۹۲۱ میلیون ریال بوده که این میزان از تعداد ۲۲ شرکت به دست آمده اما؛ در انتهای دوره خردادماه ۹۹، جمع سرمایه‌گذاری‌ها معادل ۳۴۰ هزار و ۸۸۰ میلیارد و ۵۰۸ میلیون ریال بوده که حدودا ۱۶ درصد کاهش داشته است.

پترول

گروه پتروشیمی سرمایه گذاری ایرانیان طی عملکرد یک ماهه منتهی به خرداد ۱۳۹۹ از محل واگذاری سهام ۹۳۱ میلیارد و ۲۲۴ میلیون ریال سود محقق کرده که نسبت به دوره یک ماهه مشابه سال گذشته ۲.۴۷۷ درصد رشد داشته است.

حال باید دید که آیا اوضاع سرمایه‌گذاری‌های انجام شده "پترول" که نسبت به ماه گذشته با کاهش مواجه شده، آیا با ادامه روند  روبه‌رشد نرخ‌های نفت و البته سایه منحوس کروناویروس به کجا ختم خواهد شد.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

بانک دی، آنلاین مجمع برگزار می کند

مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک دی آنلاین برگزار می‌شود.

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
دستور قالیباف به شرکت بورس: "شستا" را سریع تعیین تکلیف کنید
براساس قانون بازار اوراق بهادار بازگشایی و توقف نماد‌ها بر عهده بورس‌ها است، وظیفه سازمان بورس و اوراق بهادار، صیانت از حقوق سهامداران و نظارت بر بورس‌ها است.