تعداد بازدید : ۳۶۲
کد خبر : ۲۲۵۴۱۹
عملکرد این پتروشیمی در بورس‌کالا زیر ذره‌بین رفت؛
۲۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۰
همچنین در هفته گذشته شاهد عرضه ۳.۵۲۰ تن محصول پلی اتیلن سنگین در گرید‌های مختلف بودیم که با تقاضای ۳۵۲ تنی و حجم معاملات ۲۴۲ تنی مواجه شد.

کاهش ۲ درصدی نرخ فروش پلی پروپیلن پتروشیمی مارون در بورس کالا

به گزارش بورس نیوز، در هفته گذشته شاهد عرضه ۲.۸۱۶ تن محصولات پلی پروپیلن در گرید‌های مختلف از سوی شرکت پتروشیمی مارون بودیم که با تقاضای ۶.۱۱۶ تنی مشتریان و حجم معاملات ۲.۸۱۶ تنی مواجه شد که نسبت به هفته منتهی به ۱۶ مرداد ماه با کاهش ۳۰۸ تنی همراه بود.

کاهش ۲ درصدی نرخ فروش پلی پروپیلن پتروشیمی مارون در بورس کالا

قیمت میانگین هر تن پلی پروپیلن در هفته گذشته با افت ۲ درصدی نسبت به هفته منتهی به ۱۶ مرداد ماه به ۲۱۰.۲۵۳ هزار ریال در هر تن و ارزش معاملات این محصول در هفته گذشته به ۵۹۲ میلیارد و ۷۴ میلیون ریال رسید.

همچنین در هفته گذشته شاهد عرضه ۳.۵۲۰ تن محصول پلی اتیلن سنگین در گرید‌های مختلف بودیم که با تقاضای ۳۵۲ تنی و حجم معاملات ۲۴۲ تنی مواجه شد که نسبت به هفته منتهی به ۱۶ مرداد ماه کاهش ۴۴۰ تنی را نشان می‌دهد. نرخ این محصول با رشد ۰.۸ درصدی در مقایسه با هفته گذشته همراه بود، نرخ میانگین ثبت شده برای این محصول به ۱۴۵.۲۳۵ هزار ریال در هر تن رسید و ارزش معاملات نیز به ۳۵ میلیارد و ۱۴۷ میلیون ریال رسید.

در ادامه جدول معاملات محصولات اصلی شرکت پتروشیمی مارون در هفته گذشته و همچنین نمودار ماه‌های اخیر نرخ محصولات پلی پروپیلن این شرکت ارائه شده است.

کاهش ۲ درصدی نرخ فروش پلی پروپیلن پتروشیمی مارون در بورس کالا

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
گزارش مجامع

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: