تعداد بازدید : ۴۴۸
کد خبر : ۲۲۵۴۳۱
گزارش هفتگی صندوق‌های سرمایه گذاری با درآمد ثابت؛
۲۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۴
بیشترین ابطال واحد‌های سرمایه‌گذاری مربوط به صندوق یکم کارگزاری بانک کشاورزی به ارزش ۶۱۹ میلیارد تومان و پس از آن صندوق درآمد ثابت کوثر یکم به ارزش ۵۷۴ میلیارد تومان است.

صندوق مشترک

به گزارش گروه تحقیق و مطالعات بورس نیوز، در این گزارش به بررسی نوسانات ارزش و بازدهی صندوق‌های سرمایه گذاری با درآمد ثابت پرداخته شده است. اقلام اصلی مربوط به صندوق‌ها را در جدول زیر مشاهده می‌نمایید.

با لحاظ نمودن بازدهی‌های کسب شده طی یک هفته اخیر، شاهد ورود منابع ۸۵۱میلیارد تومانی به این صندوق‌ها هستیم.

از جمله عناصر اصلی جدول زیر می‌توان به آخرین ارزش صندوق ها، بازدهی ماهیانه و بازدهی یک ساله آن‌ها اشاره کرد.

ارزش کل صندوق‌های با درآمد ثابت به بیش از ۲۳۵ هزار و ۳۰۰ میلیارد تومان رسیده است که افزایش بیش از ۲.۰۰۰ میلیارد تومانی را نسبت به هفته قبل نشان می‌دهد. با این حال و با لحاظ نمودن بازدهی کسب شده طی یک هفته اخیر شاهد ورود جالب توجه منابع مالی جدید به ارزش ۸۵۱ میلیارد تومان به این صندوق‌ها هستیم.

پس از ارائه جدول، موارد اصلی به صورت جداگانه توضیح داده شده است:

صندوق مشترک صندوق مشترک صندوق مشترک صندوق مشترک

ارزش کل صندوق‌های با درآمد ثابت در هفته کاری منتهی به ۲۱ مرداد ماه سال جاری به ۲۳۵ هزار و ۳۴۹ میلیارد ریال رسیده و با لحاظ نمودن بازدهی‌های کسب شده طی یک هفته اخیر، شاهد ورود منابع ۸۵۱میلیارد تومانی به این صندوق‌ها هستیم.

بیشترین بازدهی سالیانه مربوط به صندوق الماس بیمه دی با ۸۷ درصد بازدهی است.

بیشترین صدور واحد‌های سرمایه‌گذاری مربوط به صندوق درآمد ثابت کاردان به ارزش ۹۷۷میلیارد تومان بوده و پس از آن مربوط به صندوق با درآمد ثابت کمند به ارزش ۵۶۳میلیارد تومان است.

بیشترین ابطال واحد‌های سرمایه‌گذاری مربوط به صندوق یکم کارگزاری بانک کشاورزی به ارزش ۶۱۹ میلیارد تومان و پس از آن صندوق درآمد ثابت کوثر یکم به ارزش ۵۷۴ میلیارد تومان است.

در ماه گذشته، بیشترین بازدهی کسب شده مربوط به صندوق مشترک البرز با ۷.۳۶ درصد بازدهی بوده است. پس از آن صندوق پاداش سهامداری توسعه یکم با ۶.۲۶ درصد بازدهی بوده و همچنین کمترین بازدهی مربوط به صندوق پارند پایدار سپهر با ۴ درصد بازدهی منفی است که در نوع خود بسیار عجیب و قابل تامل است. پس از این صندوق، بازدهی صندوق دارا الگوریتم با ۰.۱ درصد بازدهی منفی در یک ماه است.

میانگین بازدهی سالیانه صندوق‌های با درآمد ثابت ۳۴ درصد است. بیشترین بازدهی سالیانه مربوط به صندوق الماس بیمه دی با ۸۷ درصد بازدهی است.

صندوق توسعه سرمایه نیکی نیز با ۷۶ درصد بازدهی رتبه دوم بیشترین بازدهی را کسب نموده است. کمترین بازدهی سالیانه نیز مربوط به صندوق امیدانصار با ۱۹ درصد و پس از آن مربوط به صندوق گنجینه زرین شهر با ۱۹ درصد بازدهی است.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: