تعداد بازدید : ۱۰۹۱
کد خبر : ۲۲۵۵۱۹
مدیرعامل شرکت دشت مرغاب تاکید کرد:
۲۶ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۶
مدیرعامل شرکت دشت مرغاب گفت: کارخانه دشت مرغاب و برند یک و یک به طور کامل تحت مالکیت، کنترل و اداره شرکت دشت مرغاب و هیات مدیره این شرکت است.

برند

به گزارش بورس نیوز، حشمت اله منزوی، مدیرعامل شرکت دشت مرغاب درخصوص اینکه کارخانه دشت مرغاب و یا برند یک و یک در اجاره شخص ثالث است، اظهار کرد: کارخانه دشت مرغاب و برند یک و یک به طور کامل تحت مالکیت، کنترل و اداره شرکت دشت مرغاب و هیات مدیره این شرکت است.

وی درباره صورت مالی حسابرسی شده مانده حساب جاری شرکا افزود: طی دوره مالی ۶ ماهه منتهی به ۳۱ خردادماه ۱۳۹۸ و مانده پایان سال مالی منتهی به ۱۳۹۸/۰۳/۳۱ تغییرات باهمیتی نداشت. از این ررو ارائه کردش حساب مزبور در آخرین صورت‌های مالی حسابرسی شده منتهی به ۳۰ آذرماه سال ۱۳۹۸ ضرورت نداشته است.

مدیرعامل شرکت دشت مرغاب در این باره ادامه داد: خلاصه گردش حساب جاری سهامداران طی دوره ۶ ماهه منتهی به ۳۰ آذرماه سال ۱۳۹۸ به شرح جدول زیر است:

برند

منزوی درباره افزایش سرمایه شرکت دشت مرغاب خاطرنشان کرد: طی سال‌های اخیر هیات مدیره به منظور تامین نقدینگی چندین مرتبه پیشنهاد انجام افزایش سرمایه را ارائه کرده، اما به دلیل بروز برخی مشکلات این امرتحقق نیافته است؛ بنابراین به منظور تامین مالی و در جهت پیشبرد اهداف شرکت تسویه برخی از بدهی‌های ضروری و گرانقیمت ناچار به تامین وجه از طریق سهامدار عمده شده که این موضوع منجر به متورم شدن حساب مزبور شده است.

مدیرعامل شرکت دشت مرغاب درخصوص سهامدار مشترک شرکت یکچین و شرکت دشت مرغاب گفت: شرکت بازرگانی توسعه بازار یک چین و شرکت دشت مرغاب دارای سهامداران مشترک هستند.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

بانک دی، آنلاین مجمع برگزار می کند

مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک دی آنلاین برگزار می‌شود.

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
دستور قالیباف به شرکت بورس: "شستا" را سریع تعیین تکلیف کنید
براساس قانون بازار اوراق بهادار بازگشایی و توقف نماد‌ها بر عهده بورس‌ها است، وظیفه سازمان بورس و اوراق بهادار، صیانت از حقوق سهامداران و نظارت بر بورس‌ها است.