تعداد بازدید : ۲۴۳
کد خبر : ۲۲۵۵۹۸
به مناسب عید سعید غدیر خم انجام شد؛
۲۶ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۱
شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای افق کوروش به مناسبت عید سعید غدیر خم ۱۴۶ بسته ۱۰ کیلویی برنج را از طریق بنیاد خیریه نیک بنیادان مهرگان به خانواده‌های نیازمند استان کرمانشاه اهداء کرد

به گزارش بورس نیوز، این شرکت در راستای عمل به مسئولیت‌های اجتماعی خود و کمک به تامین معیشت خانواده‌های نیازمند، نزدیک به یک تن و نیم برنج از طریق معاونت منطقه ۱۵ در استان کرمانشاه به خانواده‌های کم بضاعت و بی بضاعت تحت پوشش بنیاد خیریه نیک بنیادان مهرگان این استان اهداء کرده است.

اهداء یکصد و ۴۶ بسته ۱۰ کیلویی برنج به نیازمندان استان کرمانشاه توسط شرکت زنجیره‌ای افق کوروش که به مناسبت عیدغدیر انجام شد در ادامه فعالیت‌های این شرکت جهت تأمین بخشی از ارزاق اساسی خانواده‌های نیازمند کشور به ویژه از زمان شیوع ویروس کرونا صورت گرفته است..

گفتنی است پیش از این نیز معاونت افق کوروش در استان کرمانشاه از طریق بنیاد خیریه نیک بنیادان مهرگان که در زمینه کمک به خانواده‌های بی بضاعت و فراهم نمودن شرایط تحصیل کودکان نیازمند فعالیت می‌کند فعالیت‌های مشابهی را به انجام رسانده است.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: