تعداد بازدید : ۴۸۸
کد خبر : ۲۲۵۶۵۴
وقتی تایدواتر سخن از رشد گفت؛
۲۸ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۰
در صورت وضعیت مالی تلفیقی این دوره آمده که سود انباشته این شرکت ۲ هزار و ۷۷۵ میلیارد و ۹۲ میلیون ریال است که در مقایسه با سال ۹۸، ۴۴ درصد افزایش داشته است.

رشد ۱۵درصد درآمدهای

به گزارش گروه تحقیق بورس‌نیوز، تاید واتر خاورمیانه "حتاید" در گزارش فعالیت ماهانه منتهی به ۳۱تیرماه سال۹۹، مجموع خدمات یا فروش خود را بالغ بر ۳۳۰ میلیارد و ۶۶۶ میلیون ریال عنوان کرد و در این ماه نیز در بخش خدمات یا فروش ناحیه هرمزگان، بیشترین درآمد را با مبلغ ۲۳۵ میلیارد ریال داشته است.

این شرکت در خردادماه ۹۹، نیز مجموع درآمدهای خود را مبلغ ۲۸۷ میلیارد ریال اعلام کرده و بر همین اساس می‌توان رشد ۱۵درصدی درآمدها را در حساب‌های این شرکت مشاهده کرد.

رشد ۱۵درصد درآمدهای

بر پایه این گزارش، شرکت تایدواتر خاورمیانه در دوره مشابه تیرماه ۹۸ نیز مجموع درآمد‌های این شرکت مبلغ ۱۹۲ میلیارد و ۲۲ میلیون ریال بوده و همچنین در این ماه ناحیه هرمزگان بیشترین میزان درآمد را با مبلغ ۱۶۰ میلیارد و ۲۲ میلیون ریال داشته و در تیرماه ۹۹، به نسبت همین دوره در سال گذشته افزایش درآمد ۷۲ درصدی را به ثبت رسانده است.

رشد ۱۵درصد درآمدهای

شرکت تاید واتر خاورمیانه در گزارش سود و زیان تلفیقی که در کدال ارائه داده، میزان سود خالص خود را مبلغ ۲ هزار و ۵۴۹ میلیارد و ۷۷۰ میلیون ریال بیان کرده و سودپایه هر سهم شرکت خود را به مبلغ ۱.۲۸۰ ریال رسانده است.

سود خالص "حتاید" در قیاس با دوره مشابه سال گذشته خود ۵۰ درصد افزایش داشته و همچنین سودپایه نیز با افزایش ۴۹ درصدی مواجه بوده است.

در صورت وضعیت مالی تلفیقی این دوره آمده که سود انباشته این شرکت ۲ هزار و ۷۷۵ میلیارد و ۹۲ میلیون ریال است که در مقایسه با سال ۹۸، ۴۴ درصد افزایش داشته است.

رشد ۱۵درصد درآمدهای

صورتحساب ارسالی این شرکت به کارفرما بدلیل شرایط اداری حاکم و شرایط بحران ناشی از ویروس کرونا علیرغم تائید ۸۰ درصد پیشرفت پروژه در سال ۱۳۹۸ ولیکن در سال ۱۳۹۹ تائید گردیده است.

درآمد حاصل شده بابت اجاره شناور و تائید صورتحساب ارسال شده به کارفرما پس مراحل و شرایط اداری مربوطه صورت گرفته است.

 

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

سهامداران "کویر" دور هم جمع می شوند

شرکت تولیدی فولاد سپید فراب کویر در تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ مجمع عمومی فوق العاده برگزار می کند.

مجمع "کایتا" برگزار شد

شرکت ایتالران در تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ مجمع عمومی را برگزار کرد.

ترکیب هیات مدیره "غگلستا" تغییر کرد

جمع عمومی فوق العاده شرکت شیر پاستوریزه پگاه گلستان در تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ برگزار شد.

انتخاب هیات مدیره جدید در مجمع "زکشت"

مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده شرکت کشاورزی مکانیزه اصفهان کشت در تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ برگزار خواهد شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: