تعداد بازدید : ۷۰۴
کد خبر : ۲۲۵۶۶۳
بهبود آمارهای این بانک خصوصی؛
۳۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۴
گزارش فعالیت ماهانه منتهی به تیر ماه"وپارس"؛ در قیاس با دوره مشابه سال ۹۸، به میزان ۲۰درصد افزایش درآمد اعطایی در این دوره را ثبت کرده و همچنین در بخش سود سپرده سرمایه‌گذاری نیز ۸ درصد رشد به همراه داشته داشته است.

20 درصد افزایش درآمد اعطایی بانک پارسیان نسبت به دوره مشابه


به گزارش گروه تحقیق بورس‌نیوز، بانک پارسیان "وپارس"در گزارش فعالیت ماهانه منتهی به تیرماه۹۹، جمع درآمد تسهیلات اعطایی طی این دوره را مبلغ ۹ هزار و ۷۷۹ میلیارد و ۲۲ میلیون ریال در سامانه کدال بیان کرده و جمع سود سپرده‌های سرمایه‌گذاری طی این دوره مبلغی بالغ بر ۱۱ هزار و ۵۲ میلیارد و ۳۲۳ میلیون ریال برآورد شده است.

20 درصد افزایش درآمد اعطایی بانک پارسیان نسبت به دوره مشابه

این بانک در خردادماه سال ۹۹، نیز جمع درآمد تسهیلات اعطایی ماهانه منتهی به خرداد ماه ۹۹، مبلغ ۹ هزار و ۶۶۱ میلیارد و ۸۱۱ میلیون ریال را داشته و همچنین میزان سود سپرده سرمایه‌گذاری‌ها در این بانک مبلغ ۱۰ هزار و ۵۴۸ میلیارد و ۵۸۴ میلیون ریال بوده است.

20 درصد افزایش درآمد اعطایی بانک پارسیان نسبت به دوره مشابه

در مقایسه جمع درآمد‌های اعطایی تیرماه به همراه خردادماه سال ۹۹، شاهد افزایش ۱.۲۲درصدی از این بانک هستیم و در بخش سود سپرده سرمایه‌گذاری‌ها نیز حدود ۵درصد رشد را ثبت کرده است.

20 درصد افزایش درآمد اعطایی بانک پارسیان نسبت به دوره مشابه

گزارش فعالیت ماهانه منتهی به تیر ماه"وپارس"؛ در قیاس با دوره مشابه سال ۹۸، به میزان ۲۰ درصد افزایش درآمد اعطایی در این دوره را ثبت کرده و همچنین در بخش سود سپرده سرمایه‌گذاری نیز ۸ درصد رشد به همراه داشته داشته است.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

بانک دی، آنلاین مجمع برگزار می کند

مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک دی آنلاین برگزار می‌شود.

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
دستور قالیباف به شرکت بورس: "شستا" را سریع تعیین تکلیف کنید
براساس قانون بازار اوراق بهادار بازگشایی و توقف نماد‌ها بر عهده بورس‌ها است، وظیفه سازمان بورس و اوراق بهادار، صیانت از حقوق سهامداران و نظارت بر بورس‌ها است.