تعداد بازدید : ۲۵۶
کد خبر : ۲۲۵۶۹۶
رشد ۱۱۴ درصدی سود لوتوس پارسیان در دوره ۶ ماهه؛
۲۸ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۹
علت اصلی رشد سودآوری شرکت ناشی از رشد محسوس درآمد‌های عملیاتی شرکت بوده که درآمد‌های عملیاتی شرکت در این دوره به ۴ هزار و ۳۷۲ میلیارد ریال رسیده است.

افزایش درآمد‌های عملیاتی شرکت

به گزارش واحد تحقیق و مطالعات بورس نیوز، بر اساس صورت‌های مالی ۶ ماهه حسابرسی نشده شرکت تامین سرمایه لوتوس پارسیان، این بانک سرمایه گذاری در نیمه نخست سال مالی خود موفق به کسب سود خالص ۳ هزار و ۵۴۱ میلیارد ریالی و معادل ۵۹۰ ریال به ازای هر سهم شده که این سوداوری در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته افزایش ۱۱۴ درصدی را نشان می‌دهد.

افزایش درآمد‌های عملیاتی شرکت

علت اصلی رشد سودآوری شرکت ناشی از رشد محسوس درآمد‌های عملیاتی شرکت بوده که درآمد‌های عملیاتی شرکت در این دوره به ۴ هزار و ۳۷۲ میلیارد ریال رسیده است.

افزایش اوراق بهادار تحت تعهد پذیره نویسی این شرکت، همچنین رشد ارزش صندوق‌های تحت مدیریت آن و همچنین افزایش سود اوراق بهادار تحت سرمایه گذاری این شرکت منجر به افزایش ۹۶ درصدی درآمد‌های شرکت نسبت به مدت مشابه سال گذشته شده است.

لازم به ذکر است، در دوره ۶ ماهه منتهی به ۳۱ تیر سال جاری، درآمد شرکت از محل سود سرمایه گذاری در اوراق بهادار و صندوق‌های سرمایه گذاری به ۲ هزار و ۳۵۴ میلیارد ریال رسیده است.

همچنین در بخش تعهد پذیره نویسی، این تامین سرمایه مبلغ ۷۴۶ میلیارد ریال درآمد شناسایی کرده که در دو بخش اصلی درآمدی دیگر شرکت که شامل مدیریت صندوق‌های سرمایه گذاری و بازارگردانی اوراق بهادار بوده، این شرکت به ترتیب موفق به کسب درآمد ۵۰۴ و ۴۸۰ میلیارد ریالی شده است.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
زنگ مجمع

زنگ مجمع "سهرمز" به صدا درآمد

شرکت سیمان هرمزگان در تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ مجمع عمومی برگزار می‌کند.

مجمع "گکیش" برگزار شد

شرکت مجتمع‌های توریستی و رفاهی آبادگران ایران- کیش در تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ برگزار شد.

زنگ مجمع "قهکمت" به گوش می‌رسد

مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده شرکت قند هکمتان در تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ برگزار خواهد شد.

سهامداران عدالت در جریان باشند

مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت سرمایه گذاری استان فارس در تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ برگزار می شود.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: