تعداد بازدید : ۷۲۵
کد خبر : ۲۲۵۷۴۲
وقتی تمامی آمارها علیه این پتروشیمی است؛
۲۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۲۶
میزان صادرات محصولات نفتی نسبت به ماه گذشته با کاهش ۳۲ درصدی همراه بوده است، همچنین مبلغ فروش این شرکت، نسبت به ماه قبل ۱۴درصد کاهش داشته است.

سود خالص شصفها 2.7 درصد جهش یافت.

به گزارش گروه تحقیق بورس نیوز، در گزارش یک ماهه منتهی به ۳۱ تیر ماه ۹۹ شرکت پتروشیمی اصفهان، جمع تولید این شرکت به ۷.۴۰۷ تن رسید که نسبت به ماه گذشته با ۳۲ درصد افت مواجه شده و درآمد حاصل از فروش ۵.۶۶۴ تن محصول تولیدی، معادل ۴۷۸ میلیارد و ۱۲۸ میلیون ریال بود.

بر پایه این گزارش، "پتروشیمی اصفهان" از ابتدای سال مالی تا پایان تیر ماه ۹۹، ۲۰۵۸۶ تن از محصولات خود را به مبلغ ۱۲۲۷ میلیارد و ۸۲۰ میلیون تومان به فروش رسانده که نسبت فروش تولیدات شرکت در مدت مشابه سال ۹۸، کاهش ۶۰ درصدی را نشان می‌دهد.

سود خالص شصفها 2.7 درصد جهش یافت.

در میان محصولات پتروشیمی اصفهان، بنزین، تولوئن، انیدرید فتالیک و پارازایلین از پرفروش‌ترین‌ها در بازار بوده که بیشترین نرخ فروش، در ماه‌های تیر و خرداد برای "انیدرید فتالیک" است.

کاهش صادرات شصفها نسبت به ماه گذشته

میزان صادرات محصول‌های نفتی نسبت به ماه گذشته با کاهش ۳۲ درصدی همراه بوده است، همچنین مبلغ فروش این شرکت، نسبت به ماه قبل ۱۴ درصد کاهش داشته است.

سود خالص شصفها 2.7 درصد جهش یافت.
طبق صورت مالی ارائه شده منتهی به ۲۹ اسفند ۹۸، زیان انباشته این شرکت پتروشیمی نسبت به سال گذشته ۱.۴ درصد کاهش پیدا کرده است. همچنین سود خالص شرکت ۲.۷ درصد افزایش داشته است.

عدم اظهار نظر!

طبق نظر حسابرس، زیان انباشته ناشی از نتیجه عملکرد سال ۹۸، مبلغ ۲۶.۷ میلیارد ریال ارزیابی شده است و بدهی جاری نسبت به دارایی جاری حدود ۲۰ برابر افزایش پیدا کرده است. هم‌چنین مدیریت شرکت، در جهت بهبود اوضاع فعلی و چگونگی تامین منابع برای پوشش زیان انباشته راهکار و برنامه‌ای ارائه نشده است.

 

 

سود خالص شصفها 2.7 درصد جهش یافت.

 

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

بانک دی، آنلاین مجمع برگزار می کند

مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک دی آنلاین برگزار می‌شود.

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: