تعداد بازدید : ۱۰۴۰
کد خبر : ۲۲۵۸۱۵
رشد چشمگیر ۲۶۴درصدی سود خالص دیگر مس‌فروش بورس؛
۲۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۳
سود خالص سال ۹۸ در مقایسه با دوره گذشته خود، با رشد چشمگیر ۲۶۴ درصدی رو به رو بوده است.

افزایش ۶.۳۸ درصدی میزان فروش محصولات

گروه تحقیق بورس‌نیوز گزارش فعالیت ماهانه تیرماه ۹۹ شرکت صنایع مس شهید باهنر "فباهنر" حاکی از آن بوده که این شرکت طبق گزارش‌ها، مجموع میزان فروش داخلی و صادراتی فروش خود را بیش از ۲هزار و ۶۰۳میلیارد ریال ثبت کرده و تعداد فروش محصولات تولیدی داخلی را ۳.۱۳۶ تن اعلام کرده است.

در تیرماه بیشترین میزان فروش داخلی در سبد تولیدی این شرکت را "تسمه و ورق مسی، تسمه و ورق برنجی، مقاطع برنجی" تشکیل می‌دهد و بیشترین حجم فروش صادراتی را نیز لوله مسی با ۱۱۶تن داشته است.

افزایش ۶.۳۸ درصدی میزان فروش محصولات

بر اساس این گزارش، شرکت صنایع مس شهید باهنر در خردادماه۹۹ نیز میزان درآمد کسب شده از فروش‌های داخلی و صادراتی را یک هزار و ۷۱۹ میلیارد و ۸۳ میلیون ریال ثبت کرده که البته در مدت زمان تیرماه، فروش محصولات این شرکت ۲۴۶۸ تن به ثبت رسیده است.

بر پایه این گزارش‌، این شرکت مس‌فروش درآمدهای حاصل از فروش شرکت را در تیرماه با رشد ۵۱.۴۴درصدی نسبت به خردادماه اعلام کرد.

شرکت صنایع مس شهید باهنر در دوره ماهانه منتهی به تیرماه۹۸ نیز درآمد ۲ هزار و ۴۴۷ میلیارد و ۲۰۸ میلیون ریال را ثبت کرده که در تیرماه۹۹، این آمار نسبت به سال گذشته افزایشی برابر با ۶.۳۸درصد را نمایان ساخته است.

"فباهنر" در گزارش سود وزیان منتهی به ۹۸.۱۲.۲۹، سود خالص خود را مبلغ ۲ هزار و ۸۴۴ میلیارد و ۱۰۹ میلیون ریال احراز و سود پایه هر سهم نیز ۲۵۲۸ ریال است.

سود خالص سال ۹۸ در مقایسه با دوره گذشته خود، با رشد چشمگیر ۲۶۴ درصدی رو به رو بوده است.

"فباهنر" در ۱۵ روز پایانی بازار، در مدت زمان ۷ روز، با روندی مثبت به پایان رسانده و، اما در این سراشیبی بازار به مدت ۸ روز با روندی نزولی مواجه بوده است.

ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۱۸ - ۱۳۹۹/۰۵/۲۹
واقعا قیمت سهامش به ارزش ذاتتیش میرسه. تا مدتها فباهنر داشت یه جایی کوچکی نوسان میکرد یه دفعه چی شد گوی سبقت از همه رو گرفت تا حالا کجا بوده .همین مردم یادش دادند چطوری سهم را بالا بکشه بدون فاکتورهای دیگه.
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

بانک دی، آنلاین مجمع برگزار می کند

مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک دی آنلاین برگزار می‌شود.

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
دستور قالیباف به شرکت بورس: "شستا" را سریع تعیین تکلیف کنید
براساس قانون بازار اوراق بهادار بازگشایی و توقف نماد‌ها بر عهده بورس‌ها است، وظیفه سازمان بورس و اوراق بهادار، صیانت از حقوق سهامداران و نظارت بر بورس‌ها است.