تعداد بازدید : ۴۰۳
کد خبر : ۲۲۵۸۷۴
مدیرعامل بانک ملت در حاشیه بازدید از سایپا:
۳۰ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۹
مدیرعامل بانک ملت گفت: اقدامات مناسبی در حوزه طراحی و توسعه محصول در سایپا انجام شده که باعث ایجاد شرایط بسیار خوبی در این گروه خودروسازی خواهد شد.

به گزارش بورس نیوز، مدیرعامل بانک ملت به همراه جمعی از مدیران ارشد این بانک از مرکز تحقیقات و نوآوری و خطوط تولید شرکت سایپا بازدید کرد.

در این بازدید محمد بیگدلی گفت: استراتژی قبلی گروه سایپا در حوزه تولید محصولات اقتصادی و ارزان قیمت بوده، ولی با شرایط موجود و تغییر استراتژی این شرکت، شاهد تولید محصولات متنوعی در رده‌های مختلف خواهیم بود که به زودی وارد بازار خواهد شد و این اقدامات بسیار ارزشمند است.

مدیرعامل بانک ملت گفت: این چنین اقداماتی در شرایط عادی جزو برنامه‌های معمول شرکت‌های تولیدی است، ولی در شرایطی که کشور تحت تحریم و فشار‌های شدید اقتصادی است و هیچ گونه همکاری‌های بین المللی انجام نمی‌شود انجام برنامه‌های نوآورانه و توسعه‌ای در حوزه تولید نشان از تخصص نیرو‌ها و توان مدیریتی بالا دارد که در سایپا در حال انجام است.

وی افزود: سایپا یکی از شرکت‌های بزرگ در حوزه اشتغال و تولید در کشور است که توانسته با شرایط موجود در این زمینه‌ها رشد کند و شرایطش روز به روز بهتر می‌شود، بر همین اساس به زودی سایپا در داخل کشور از جنبه‌های مختلف به خودروساز اول تبدیل خواهد شد.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
دیدار سهامداران

دیدار سهامداران "پارسیان" در مجمع

مجمع عمومی شرکت بیمه پارسیان در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ برگزار می شود.

"زگلدشت" سهامداران را فراخواند

مجمع عمومی شرکت کشت و دام گلدشت نمونه اصفهان در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ برگزار می شود.

"خراسان" از سهامدارانش دعوت کرد

مجمع عمومی عادی شرکت پتروشیمی خراسان در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ برگزار خواهد شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "کاذر" شنیده می‌شود

مجمع عمومی فوق العاده شرکت فرآورده‌های نسوز آذر در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ برگزار خواهد شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: