تعداد بازدید : ۴۲۸
کد خبر : ۲۲۵۸۹۲
عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس:
۳۰ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۰
عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس گفت: به نظر من فروش اوراق نفتی باید جای خود را به فروش نقدی و عینی بدهد تا دولت آینده در این عرصه به مشکل نخورد.

فروش اوراق نفتی باید جای خود را به فروش نقدی بدهد

به گزارش بورس نیوز، رحیم زارع، عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس با اشاره به رویکرد مجلس نسبت به طرح گشایش اقتصادی، اظهار کرد: مهم‌ترین اولویت نمایندگان مجلس یازدهم اصلاح وضعیت اقتصادی به نفع مردم بوده، حال اگر با اجرای طرحی، اقتصاد کشور در شرایط فعلی و آینده دچار مشکل شود، نمایندگان با آن مخالف خواهند بود.

نماینده مردم آباده و بوانات در خانه ملت ادامه داد:دولت قصد دارد با اجرای طرح گشایش اقتصادی و فروش اوراق نفتی کسری بودجه را جبران کند و این مسئله به معنای گشایش اقتصادی برای مردم نیست، هر گشایشی باید به نفع مردم باشد و نمایندگان مجلس درگیر بازی با کلمات از سوی مسئولان نمی‌شوند.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس افزود: به طور حتم مجلس با طرح گشایش اقتصادی مخالف نیست، اما نمایندگان تلاش می‌کنند که طرح مذکور را به نفع مردم اصلاح کنند، قطعا رویکرد اصلاح به نفع مردم اولویت اصلی نمایندگان مجلس است و تمام برنامه‌ها بر این مبنا اصلاح و تدوین می‌شود.

زارع گفت: اجرای طرح گشایش اقتصادی با شرایط فعلی تنها آینده فروشی بوده و برای دولت آینده تعهد مالی ایجاد می‌کند، از این رو به نظر من فروش اوراق نفتی باید جای خود را به فروش نقدی و عینی بدهد تا دولت آینده در این عرصه به مشکل نخورد.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

بانک دی، آنلاین مجمع برگزار می کند

مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک دی آنلاین برگزار می‌شود.

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
دستور قالیباف به شرکت بورس: "شستا" را سریع تعیین تکلیف کنید
براساس قانون بازار اوراق بهادار بازگشایی و توقف نماد‌ها بر عهده بورس‌ها است، وظیفه سازمان بورس و اوراق بهادار، صیانت از حقوق سهامداران و نظارت بر بورس‌ها است.