تعداد بازدید : ۵۷۵
کد خبر : ۲۲۵۸۹۴
وزیر نفت گفت:
۳۰ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۰
وزیر نفت گفت: درواقع فروش آنی نفت یعنی آنکه بتوانیم هر میزان که می‌خواهیم نفت اضافه بفروشیم و کسی هم جلوی ما را از نظر داخلی و قانونی نگرفته و درآمد حاصل از نفت فروخته شده را به خزانه واریز می‌کنیم.

تمرکز دولت بر فروش آنی نفت

به گزارش بورس نیوز، بیژن نامدار زنگنه، وزیر نفت درخصوص فروش آنی به جای پیش فروش بلندمدت نفت اظهار کرد: دولت بر فروش آنی متمرکز شده، درواقع فروش آنی نفت یعنی آنکه بتوانیم هر میزان که می‌خواهیم نفت اضافه بفروشیم و کسی هم جلوی ما را از نظر داخلی و قانونی نگرفته و درآمد حاصل از نفت فروخته شده را به خزانه واریز می‌کنیم.

وی درباره اینکه در بررسی ابهامات طرح عرضه نفت در بورس چه مسائلی باید مدنظر قرار گیرد، گفت: این موضوع در جلسه روز گذشته کمیسیون بودجه مجلس مورد بحث و بررسی‌های قرار گرفت و در پی ارائه توضیحات کارشناسی، بسیاری از نگرانی‌های نمایندگان رفع شد.

زنگنه با بیان اینکه نگاه مجلس در طرح فروش اوراق سلف نفتی کمک به وزارت نفت است، تاکید کرد: قرار است، مشکلات قانونی و جزئیات این طرح طی این چند روز در جلسه مشترک دیوان محاسبات، وزارت نفت، سازمان بورس و اوراق بهادار و کمیسیون برنامه و بودجه بررسی و حل شود، زیرا قرار نیست کار خلاف قانونی انجام شود.

ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۵۷ - ۱۳۹۹/۰۵/۳۱
هر وقت تونستی نفت رو به خارجیها بفروش برو بفروش از اقبالی که به بازار بورس شده سوء استفاده میکنید و میخواد پول مردم را بالا بکشید اگر راست میگی پالایشگاهات رو تو بورس عرضه کن
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
دیدار سهامداران

دیدار سهامداران "پارسیان" در مجمع

مجمع عمومی شرکت بیمه پارسیان در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ برگزار می شود.

"زگلدشت" سهامداران را فراخواند

مجمع عمومی شرکت کشت و دام گلدشت نمونه اصفهان در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ برگزار می شود.

"خراسان" از سهامدارانش دعوت کرد

مجمع عمومی عادی شرکت پتروشیمی خراسان در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ برگزار خواهد شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "کاذر" شنیده می‌شود

مجمع عمومی فوق العاده شرکت فرآورده‌های نسوز آذر در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ برگزار خواهد شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: