تعداد بازدید : ۸۷۶
کد خبر : ۲۲۵۹۸۵
نگاهی به گرد و خاک حقوقی‌ها در بازار دیروز؛
۰۲ شهريور ۱۳۹۹ - ۰۸:۵۴
شرکت‌های حقوقی از عجله سهامداران برای فروش سهم خود بهترین استفاده را کردند و سهم‌ها را در کف مجاز روزانه جمع کردند اما امیدواریم که حقیقی‌های امروز بازار، اشتباهات روزهای گذشته را در بازار تکرار نکنند.

به گزارش گروه تحقیق بورس‌نیوز، اولین روز از شهریور سال ۱۳۹۹،  بازار پس از چند روز منفی شروع خوبی را پشت سر گذاشت، اما طولی نکشید سبز‌های بازار به قرمز تبدیل شدند.

در این میان سهم‌های فارس، شستا، تاپیکو، امید و اخابر تاثیر منفی خود را بر روی شاخص کل گذاشتند، همچنین نماد‌های فملی و فولاد با تشکیل صف خرید در  بازار منفی از افت شدید شاخص کل جلوگیری کردند.

در نهایت شاخص کل با افت حدود ۳۰ هزار واحدی به ایستگاه یک میلیون و ۷۲۷ واحدی رسید.

در این میان شرکت‌های حقوقی از عجله سهامداران برای فروش سهم خود بهترین استفاده را کردند و سهم‌ها را در کف مجاز روزانه جمع کردند. گروه مدیریت سرمایه گذاری امید با نماد "وامید" با ۷۹ درصد خرید بیشترین درصد خرید حقوقی‌ها را به خود اختصاص داد همچنین  بانک تجارت با نماد "وتجارت" و خرید ۳۷۶ میلیون سهم بیشترین حجم خرید را به خود اختصاص داد.

 

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
گزارش مجامع

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: