تعداد بازدید : ۶۴۹
کد خبر : ۲۲۵۹۹۵
تعدیل منفی سودآوری در این مرغداری دیده شد؛
۰۲ شهريور ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۴
از مهمترین نکات صورت‌های مالی منتشر شده این شرکت می‌توان به شناسایی زیان ناخالص ۱۰۱ میلیارد ریالی ناشی از فروش جوجه‌های یکروزه اشاره کرد.

جوجه های دردسر ساز و شناسایی زیان

به گزارش واحد تحقیق و مطالعات بورس نیوز، علیرغم آنکه در روز‌های گذشته بسیاری از تازه واردان و حتی فعالان قدیمی بازار از عدم وجود حباب قیمتی و انتهای اصلاح قیمتی برخی نماد‌های مورد علاقه سفته‌بازان صحبت به میان می‌آورند، اما صورت‌های مالی منتشر شده شرکت‌ها در روز‌های اخیر و اعلام تعدیل منفی سودآوری بسیاری از شرکت‌ها نشان از احتمال بالای ادامه اصلاح خواهد داشت.

جوجه های دردسر ساز و شناسایی زیان

کاهش چشمگیر فروش تخم مرغ‌های نطفه‌دار در ۶ ماهه نخست سال مالی ۱۳۹۹ در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته و البته فروش جوجه‌های یکروزه و شناسایی زیان ناخالص چشمگیر از مهمترین نکات صورت‌های مالی منتشره این شرکت در این مدت است.

جوجه های دردسر ساز و شناسایی زیان

از مهمترین نکات صورت‌های مالی منتشر شده این شرکت می‌توان به شناسایی زیان ناخالص ۱۰۱ میلیارد ریالی ناشی از فروش جوجه‌های یکروزه اشاره کرد که از اصلی‌ترین عوامل تحقق زیان این شرکت در ۶ ماهه نخست سال نیز است.

در مجموع این شرکت با تحقق ۳۹ میلیارد ریال زیان خالص و ۹۹ ریالی به ازای هر سهم بیش از پیش سهامداران خود را در معرض ریسک سرمایه گذاری قرار داد. حال باید دید که آیا در روز‌ها و ماه‌های آتی همچنان شاهد افت قیمت سهام این شرکت خواهیم بود و یا خیر؟

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
گزارش مجامع

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: