تعداد بازدید : ۹۳۸
کد خبر : ۲۲۶۰۷۵
ساعت پنج و نیم عصر؛
۰۲ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۷:۵۶
گزارش پنج و نیم امروز نیم نگاهی دارد به ضرر و زیان ۱.۵ تریلیون تومانی مردم در نتیجه نابخردی آقایان و روسفیدی اجنبی ها پیش کارکشته های بازار و...

زرشک طلایی بهترین تحلیل سال برای...

به گزارش بورس نیوز ، زرشک طلایی بهترین مصاحبه این هفته را باید به اهالی پاستور داد؛ دقیقا به خاطر نطق جنجالی شان در مورد برگشت بازار که اتفاقا درست هم از آب درنیامد. خیلی عجیب است که وقتی مرتبا مردم عادی را سهامداران کم تجربه و هیجانی و... خطاب می کنیم، با دو خط مطالعه بورسی پشت تریبون رسانه ملی، توهم وارن بافت بودن بزنیم و روی چارت شاخص بورس، موج سواری کنیم...

البته اهالی بهارستان هم در این چند وقت کم از آب گل آلود بورس، کره نگرفتند و با وسط کشیدن پای بورس و داعیه دلسوزی برای این بازار، به پاستورنشینان نتاختند‌ فقط مانده ایم به چه زبان باید به بعضی از دوستان گفت که لطفا همین دو زار اعتماد مردم را هم با بی خردی هایتان به باد ندهید. ۱.۵ تریلیون تومان ضرر و زیان به مردم در این چند روز، بلای عظیمی بود که به این زودی ها از یاد نخواهد رفت.

کار خیرخواهانه یا...

یکی از عجایب این روزها هم این است که در شرایطی که خیلی ها برای پول، صد جور پشتک می زنند و بابت انجام هر کاری، دستمزد می طلبند، برخی دوستان جو کار خیرخواهانه گرفته اند و بدون دریافت حقوق و دستمزد، در برخی ساختمان های بزرگ پایتخت مثلا ساختمان معروف خیابان سمیه، خدمت رسانی می کنند و تازه، هر جا لازم باشد از جیب شان هزینه می کنند تا کار مردم راه بیفتد! حالا در سر چه دارند، خدا داند و خودشان....

روسفیدی اجنبی ها پیش کارکشته های بازار 

بعضی حقوقی های مثلا کارکشته بازار هم در این چند روزی طوری رفتار کرده اند که روی هر چه تازه کار و تازه وارد و سفته باز و اجنبی است، سفید کرده اند! طرف سال ها سابقه حضور در این بازار را داشته و بعد سهمی را عرضه اولیه کرده و بعد از عرضه اولیه، آنقدر عرضه نکرده تا چند ماه هر روز صف خرید باشد و مرتبا گفته عرضه نمی کنم، چون بیشتر می ارزد! بعد تا بازار خراب شده خودش در صدر فروشندگان قرار گرفته و طوری صف فروش چیده که اگر بخواهند صفش را جمع کنند باید کل بازار بسیج شوند! مطمئنید تبانی نکرده اید؟ نکند سلاطین بورس با شما هم، بعععله؟؟؟

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: