تعداد بازدید : ۶۱۵
کد خبر : ۲۲۶۰۸۹
در سایه کاهش شدید مقادیر فروش رقم خورد؛
۰۳ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۰
آنچه در عملکرد ماهانه منتشر شده این شرکت جلب توجه می‌کند رشد عجیب و معنادار نرخ‌های فروش لوله گالوانیزه و لوله سیاه از محصولات اصلی است.

افزایش چشمگیر نرخ‌های فروش

به گزارش واحد تحقیق و مطالعات بورس نیوز، در شرایطی که در هفته‌های اخیر شاهد افت دسته جمعی قیمت بسیاری از سهام شرکت‌های تولیدی در بازار بورس هستیم، استقبال سرمایه گذاران از خرید سهام شرکت صنعتی سپنتا در روز‌های اخیر منجر به ثبت قیمت‌های بیش از ۲۸.۰۰۰ تومانی شده است.

افزایش چشمگیر نرخ‌های فروش

اما آنچه در عملکرد ماهانه منتشر شده این شرکت جلب توجه می‌کند رشد عجیب و معنادار نرخ‌های فروش لوله گالوانیزه و لوله سیاه از محصولات اصلی است.

از دیگر نکات با اهمیت گزارش این شرکت کاهش چشمگیر مقادیر فروش لوله گالوانیزه و سیاه در مرداد ماه نسبت به تیر ماه سال ۱۳۹۹ بوده که این موضوع سبب تحقق در حدود ۵۲۱ میلیارد ریالی این شرکت از فروش این محصول در این ماه شده که در مقایسه با تیر ماه افتی ۵۷۲ میلیارد ریالی را به ثبت رسانده است.

جمع کل درآمد‌های فروش این شرکت در ۵ ماه نخست سال ۱۳۹۹ در حدود ۳.۵۵۹ میلیارد ریال بوده که عملکردی مطلوب از حیث مبلغی محسوب می‌شود.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: