تعداد بازدید : ۱۰۲۳
کد خبر : ۲۲۶۱۳۰
گزارشی از پتروشیمی آینده بازارسرمایه منتشر شد؛
۰۵ شهريور ۱۳۹۹ - ۰۹:۰۵
سود عملیاتی پتروشیمی بندر امام (ره) با ۸۲ درصد رشد نسبت به سال گذشته همراه شد ضمن آنکه سود پایه هر سهم در سال ۹۸ نیز به ۹۹۱ریال رسیده است.

۱۱۰ درصد رشدبرای سود خالص یکساله پتروشیمی بند امام

گروه تحقیق بورس‌نیوز، شرکت پتروشیمی بندر امام (ره) یکی از زیرمجموعه‌های پتروشیمی فارس که شاید جزو عرضه‌اولیه‌های آتی این شرکت باشد، در صورت مالی سود و زیان منتهی به ۲۹اسفند سال۹۸، میزان سود خالص خود را مبلغ ۲۵ هزار و ۹۶۹ میلیارد و ۵۰ میلیون ریال بیان کرده و سود پایه هر سهم نیز ۹۹۱ ریال برآورد کرده است.

بر پایه این گزارش، سود خالص این شرکت در دوره مشابه سال گذشته، مبلغی بالغ بر ۱۴ هزار و ۲۶۸ میلیارد ریال را ثبت کرده و همچنین در سال۹۷ سود پایه هر سهم را ۵۴۵ ریال عنوان کرده است.

۱۱۰ درصد رشدبرای سود خالص یکساله پتروشیمی بند امام

از مقایسه سود خالص در پایان سال ۹۸ با سال گذشته، در می‌یاببیم که این پتروشیمی به میزان ۱۱۰درصد رشد را به همراه خود داشته است.

سود عملیاتی پتروشیمی بندر امام (ره) در صورت سود و زیان منتشر شده، مبلغی با ۳۰ هزار و ۹۱۲ ملیارد و ۵۶۹ میلیون ریال گزارش شده و به نسبت سال پیشین خود به میزان ۸۲درصد افزایش را برای خود ثبت کرده است.

بر اساس این گزارش، شرکت پتروشیمی بندر امام (ره) در گزارش صورت وضعیت مالی سود انباشته خود نیز مبلغ ۳۴ هزار و ۵۶۴ میلیارد و ۸۴۵ میلیون ریال ارائه کرده و میزان سرمایه در این صورت مالی ۲۶ هزار و ۱۹۵ میلیارد و ۴۲۴ میلیون ریال به ثبت رسیده و در قیاس با سال ۹۷، به مقدار ۱۹۳درصد افزایش به همراه داشته است.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

مجمع "گکیش" برگزار شد

شرکت مجتمع‌های توریستی و رفاهی آبادگران ایران- کیش در تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ برگزار شد.

زنگ مجمع "قهکمت" به گوش می‌رسد

مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده شرکت قند هکمتان در تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ برگزار خواهد شد.

سهامداران عدالت در جریان باشند

مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت سرمایه گذاری استان فارس در تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ برگزار می شود.

سود ۲۴ریالی نصیب سهامداران "سبزوا"

مجمع عمومی عادی شرکت سیمان لار سبزوار در تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ برگزار شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: