تعداد بازدید : ۳۱۸
کد خبر : ۲۲۶۱۹۵
مدیر پیش توسعه و تکوین محصول ایران خودرو:
۰۴ شهريور ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۶
مدیر پیش توسعه و تکوین محصول ایران خودرو علت تاخیر در تولید و تحویل خودرو‌های دوگانه سوز را کمبود مواد اولیه مورد نیاز برای تولید کاتالیست دانست و خاطرنشان کرد: با رفع مشکل تامین، حداکثر تا دو هفته آینده تولید این خودرو‌ها را از سر خواهیم گرفت.

به گزارش بورس نیوز، مهدی رحیمی ندوشن ادامه داد: مجوز شماره گذاری خودرو‌های دوگانه سوز با استاندارد اروپا پنج دریافت شده است.
وی با بیان این که تحریم‌های بین المللی مانعی در تامین به موقع مواد اولیه کاتالیست این خودرو‌ها شده، گفت: به دلیل به کار بردن فلز گرانبهای پلاتین در کاتالیست خودرو‌های دوگانه سوز، تامین مواد مورد نیاز دچار وقفه شده است.
رحیمی ندوشن ضمن پوزش از مشتریان برای تاخیر در تحویل خودرو، تصریح کرد: تا دو هفته آینده تولید خودرو‌های دوگانه سوز عملیاتی و تحویل آن به مشتریان آغاز خواهد شد.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: