تعداد بازدید : ۴۰۴
کد خبر : ۲۲۶۲۴۹
این شرکت در گزارش یک‌ماهه از تولید صادراتی خود می‌گوید؛
۰۹ شهريور ۱۳۹۹ - ۰۹:۱۱
این شرکت معدنی، از ابتدای سال مالی تا آخر مردادماه، درآمدی معادل ۱۲۹۶ میلیارد و ۶۵۰ میلیون ریال ایجاد کرده که این رقم نسبت به دوره مشابه سال گذشته، ۱۵درصد افزایش پیدا کرده است.

رشد 15 درصدی درآمد صادراتی شاملا

به گزارش گروه تحقیق و بررسی بورس نیوز، شرکت معدنی املاح ایران با نماد "شاملا" در گزارش یک ماهه خود منتهی به ۳۱ مرداد ۱۳۹۹ آورده است که ۲۰ هزار و ۷۵۲ تن از محصولات و معدنی این شرکت در مردادماه سال جاری به فروش رفت که درآمد حاصل از فروش این محصولات، ۲۶۷ میلیارد و ۱۲۸ میلیون ریال عنوان شده است.

همچنین در گزارش تفکیکی برای فروش داخلی و فروش صادراتی ذکر شده که درآمد فروش صادراتی این شرکت در مردادماه، نسبت به ماه گذشته ۱۵درصد افزایش و فروش داخلی آن نیز با رشد ۸درصد همراه بوده است.

رشد 15 درصدی درآمد صادراتی شاملا

این شرکت معدنی، از ابتدای سال مالی تا آخر مردادماه؛ درآمدی معادل ۱۲۹۶ میلیارد و ۶۵۰ میلیون ریال ایجاد کرده که این رقم نسبت به دوره مشابه سال گذشته، ۱۵درصد افزایش پیدا کرده است.

رشد 15 درصدی درآمد صادراتی شاملا

تعداد فروش شاملا در مرداد امسال، معادل ۲۰ هزار و ۷۵۲ تومان بوده که نسبت به مرداد سال قبل حدود ۸ درصد افزایش پیدا کرده است همچنین طبق این گزارش‌ها شاهد افزایش ۴۵ درصدی درآمد این شرکت  بوده است.

"شاملا" با سرمایه ثبت شده ۴۲۰,۰۰۰ میلیون ریال طی عملکرد ۴ ماهه سال مالی منتهی به ۹۹.۱۲.۳۰ مبلغ ۱,۰۲۹,۵۲۲ میلیون ریال درآمد فروش داشته که نسبت به مدت مشابه سال قبل ۹ درصد رشد داشته است.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
گزارش مجامع

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: