تعداد بازدید : ۴۶۷
کد خبر : ۲۲۶۲۵۹
آمارهای پتروشیمی شازند، زیر ذره‌بین رفت؛
۱۰ شهريور ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۸
«شاراک» با سرمایه ثبت شده ۸,۰۶۴,۰۰۰ میلیون ریال طی عملکرد ۳ ماهه سال مالی منتهی به ۱۳۹۹/۱۲/۳۰ مبلغ ۳,۱۳۵,۴۱۰ میلیون ریال سود خالص محقق کرده است.

رقابت تنگاتنگ محصولات اصلی

گروه تحقیق بورس نیوز، شرکت پتروشیمی شازند "شاراک" در گزارش فعالیت ماهانه خود منتهی به ۹۹.۰۴.۳۱، فروش محصولات داخلی خود را مبلغی بالغ بر ۴هزار و ۴۵۳میلیارد و ۳۲۴میلیون ریال ارائه کرده و همچنین در این بین، در فروش‌های داخلی بیشترین میزان تعداد فروش در سبد محصولات "شاراک" از آن محصول تولیدی «پلی پروپیلن» با ۵۵۴۱ تن ثبت شده است.

در پی این گزارش، محصول پلی پروپیلن در گزارش‌های ماهانه این شرکت در ۴ماهه سپری شده، در صدر تعداد فروش این شرکت حضور پر رنگی داشته و در دوماه تیر و خرداد ۹۹، محصولات «پلی پروپیلن» و «پلی اتیلن سنگین» رقابتی تنگاتنگ را در تعداد فروش داشتند.

فروش محقق شده چهارماهه نخست به بیش از ۲۱ هزار و ۶۱۴ میلیارد ریال رسیده است.

میزان فروش داخلی در تیرماه ۹۹، به مقدار ۴۸.۲۱۹ تن را داشته که در مقایسه با خردادماه به میزان ۱۰درصد افزایش فروش را برای "شاراک" به ثمر رسانده است.

این شرکت در دوره مشابه خردادماه خود، میزان فروش محصولات داخلی خود را مبلغ ۳ هزار و ۷۴۷ میلیارد و ۷۴۰ میلیون ریال به ثبت رسانده و از این رو در تیر ماه ۹۹، حدود ۱۹ درصد رشد را به همراه خود داشته است.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: