تعداد بازدید : ۱۳۱۱
کد خبر : ۲۲۶۲۹۱
مدیرعامل موسسه اعتباری ملل خبرداد:
۰۵ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۵
افزایش سرمایه از محل آورده نقدی و با استفاده از حق تقدم در حال اقدام بوده که ثبت افزایش سرمایه پس از تایید سازمان بورس و اوراق بهادار اطلاع رسانی می شود.

به گزارش بورس نیوز، سید امین جوادی، مدیرعامل موسسه اعتباری ملل درخصوص عرضه شرکت‌های غیرمرتبط این موسسه اظهار کرد: طبق بررسی‌ها و برنامه ریزی‌های به عمل آمده مقرر است تمامی شرکت‌های غیرمرتبط از جمله گروه توسعه اقتصاد ملل از طریق پذیرش و عرضه سهام در بورس عرضه شود و یا از طریق مزایده و برابر ضوابط مربوطه پس از ارزیابی و قیمت گذاری واگذار شود.

وی افزود: در این راستا دو شرکت لیزینگ توسعه و صنعت تجارت توس و شرکت عمران و مسکن سازان ایران از زیرمجموعه‌های گروه توسعه اقتصاد ملل جهت پذیرش و عرضه در بورس مورد پیگیری قرار گرفته اند.

مدیرعامل موسسه اعتباری ملل درباره افزایش سرمایه ادامه داد: افزایش سرمایه از محل آورده نقدی و با استفاده از حق تقدم در حال اقدام بوده که ثبت افزایش سرمایه پس از تایید سازمان بورس و اوراق بهادار و بانک مرکزی در اداره کل ثبت شرکت‌ها به عمل خواهد آمد که اطلاع رسانی می‌شود.

جوادی همچنین، درخصوص افزایش سرمایه از طریق مازاد تجدید ارزیابی دارایی‌ها خاطرنشان کرد: افزایش سرمایه از طریق مازاد تجدید ارزیابی دارایی‌ها نداشته، اما پس از ثبت افزایش سرمایه در جریان (از محل آورده نقدی) با اولویت در دستور کار هیات مدیره قرار خواهد گرفت و به محض تصویب به اطلاع سهامداران می‌رسد.

وی درباره تعداد شعب فعال موسسه اعتباری ملل بیان کرد: موسسه اعتباری ملل در حال حاضر دارای ۳۴۰ شعبه فعال دارد که از این تعداد ۵۰ شعبه در محل مالکیتی فعال بوده و سایر شعب موسسه استیجاری هستند. لازم به ذکر است، ساختمان‌های اداری و مرکزی موسسه نیز ۵ باب است.

مدیرعامل موسسه اعتباری ملل درخصوص املاک این موسسه گفت: املاک موسسه دارای کاربری‌های تجاری و اداری شامل زمین، ساختمان، مستحدثات بوده که تا تاریخ این گزارش بهای تمام شده املاک مذکور ۵/۱۰۵ میلیارد ریال است. آخرین افزایش سرمایه موسسه از محل مازاد تجدید ارزیابی دارایی‌ها در سال ۱۳۹۳ صرفا از محل مازاد تجدید ارزیابی زمین صورت گرفته است.

موسی
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۴۴ - ۱۳۹۹/۰۶/۰۵
وملل یک ابر هلدینگ ساختمانی است و زمین زیادی دارد و تجدید ارزیابی خوبی خواهد داشت...
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: