تعداد بازدید : ۷۳۸
کد خبر : ۲۲۶۳۳۶
تراز مثبت ۵۸۹درصد این بیمه فروش؛
۰۷ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۱
بیشترین خسارت پرداخت شده به رشته بیمه‌های «درمانی»، «ثالث-اجباری» و «بدنه خودرو» بوده که مجموعاً ۳۵۱ میلیارد و ۴۸۸ میلیون ریال را تشکیل می‌دهند و در قیاس با تیرماه ۹۹ با ۲۱ درصد کاهش مواجه بوده است.

گروه تحقیق بورس نیوز، بیمه نوین در گزارش فعالیت ماهانه منتهی به ۹۹.۰۵.۳۱، حق بیمه صادره شرکت خود را مبلغی بالغ بر ۳ هزار و ۱۸۱ میلیارد و ۷۹۱ میلیون ریال ارزیابی کرده و همچنین مقدار خسارت‌های پرداختی "نوین" در مردادماه مبلغ ۵۳۵ میلیارد و ۶۶۷ میلیون ریال را بوده که به خسارت دیدگان پرداخت کرده است.

در این گزارش مشاهده می‌شود که بیشترین خسارت پرداخت شده به رشته بیمه‌های «درمانی»، «ثالث-اجباری» و «بدنه خودرو» بوده که مجموعاً ۳۵۱ میلیارد و ۴۸۸ میلیون ریال را تشکیل می‌دهند و در قیاس با تیرماه ۹۹ با ۲۱ درصد کاهش مواجه بوده است.

بیمه نوین در دوره منتهی به مرداد ۱۳۹۹ از محل صدور بیمه نامه خود مبلغ ۳۱۸ میلیارد تومان درآمد داشته و مبلغ ۵۴ میلیارد تومان هزینه خسارت پرداخت کرده که به این ترتیب تراز مثبت ۵۸۹ درصد را در اندوخته خود دارد.

«نوین» با سرمایه ثبت شده ۱,۵۰۰,۰۰۰ میلیون ریال طی عملکرد ۵ماهه در سال مالی منتهی به ۱۳۹۹/۱۲/۳۰ از محل صدور بیمه نامه مبلغ ۶۶۷ میلیارد تومان درآمد داشته و مبلغ ۲۲۹ میلیارد تومان هزینه خسارت پرداخت نموده که به این ترتیب تراز مثبت ۱۹۲درصد را به ثبت رسانده است.

بیشترین حق بیمه صادر شده در این مردادماه
برپایه این گزارش در بخش‌های بیمه‌ای رشته‌های «درمانی»، «ثالث-اجباری» و «زندگی-اندوخته» در این شرکت بیمه‌ای آنهم با مبلغ ۲ هزار و ۶۸۲ میلیارد و ۶۹۹ میلیون ریال را در بر‌گرفته‌اند.

درتیر ماه نیز این شرکت حق بیمه صادره خود را به سامانه کدال مبلغ یک هزار و ۱۹۰ میلیارد و ۵۶ میلیون ریال معرفی کرده و بیشترین حق بیمه صادر شده نیز همانند مرداد ماه «درمانی»، «ثالث-اجباری» و «زندگی-اندوخته» با مبلغی بالغ بر ۷۳۴ میلیارد و ۵۸۰ میلیون ریال از آن خود کرده‌اند.

در مردادماه حق بیمه صادر شده به نسبت دوره گذشته خود در تیرماه ۹۹، با ۱۶۷ درصد رشد مواجه شده است.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: