تعداد بازدید : ۷۲۹
کد خبر : ۲۲۶۳۴۷
"پاستافروش بورس" ۸۹ درصد رشد فروش ماهانه ثبت کرد؛
۰۷ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۹
در ۵ ماهه ابتدایی سال ۹۹، بیشترین تعداد فروش را محصولات «ماکارونی رشته ای» و «ماکارونی فرمی» در بر گرفته اند.

گروه تحقیق بورس نیوز، شرکت زر ماکارون "غزر" در گزارش فعالیت ماهانه منتهی به ۹۹.۰۵.۳۱، میزان درآمد‌های حاصل شده از فروش داخلی خود را مبلغی بالغ بر ۱ هزار و ۴۱۸ میلیارد و ۲۱۷ میلیون ریال ثبت کرده و بیشترین محصول تولیدی در سبد محصلات تولیدی را ماکارونی رشته‌ای با ۱۳.۸۳۳ تن تشکیل می‌دهد.

این شرکت در گزارش فعالیت ماهانه خود در مرداد ماه سال گذشته، میزان درآمد‌های حاصل از فروش مبلغ ۷۵۱ میلیارد و ۴۴۴ میلیون ریال بوده و در ادامه این گزارش پی میبریم که این شرکت در مردادماه سال ۹۹ نسبت به دوره مشابه ماهانه در سال گذشته به میزان ۸۹درصد رشد را ثبت کرده است.

"غزر" از ابتدای سال تا مردادماه ۹۹، میزان درآمدی بالغ بر ۶ هزار و ۶۲۳ میلیارد و ۹۶۰ میلیون ریال داشته و در دوره مشابه در سال گذشته مجموع درآمد‌های این شرکت مبلغ ۳ هزار و ۴۳۴ میلیارد و ۹۸۴ میلین ریال بوده و شاهد آن هستیم که شرکت زر ماکارون در مردادماه به نسبت دوره ۵ ماهه ابتدایی سال قبل به میزان ۹۳ درصد افزایش درآمد به همراه داشته است.

در پی این گزارش شاهد آن هستیم که در ۵ ماهه ابتدایی سال ۹۹، بیشترین تعداد فروش را محصولات «ماکارونی رشته ای» و «ماکارونی فرمی» در برگرفته‌اند.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
گزارش مجامع

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: