تعداد بازدید : ۹۵۸
کد خبر : ۲۲۶۳۵۵
بورس نیوز بررسی کرد؛
۰۷ شهريور ۱۳۹۹ - ۰۸:۵۹
شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس در مرداد ماه حدود ٢٨۵میلیارد تومان از معاملات خود سود کسب کرد.

مرداد پر سود برای

گروه تحقیق بورس نیوز:
شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس در صورت خلاصه سرمایه گذاری‌ها به تفکیک صنعت منتهی به ۹۹.۰۵.۳۱، مجموع سرمایه‌گذاری‌های شرکت خود را مبلغی بالغ بر ۲۲۶ هزار و ۴۶۲ میلیارد و ۲۳۰ میلیون ریال به ثبت رسانده و در این میان بیشترین میزان سرمایه‌گذاری در مواد و محصولات شیمیایی و واسطه گری‌های مالی و پولی بوده است.


"فارس" در مرداد ماه سال گذشته میزان سرمایه‌گذاری‌های شرکت خود را مبلغ ۱۲۲ هزار و ۵۵۴ میلیارد و ۲۸ میلیون ریال برآورد شده است.


در ادامه این گزارش در میابیم که صنایع پتروشیمی خلیج فارس در مرداد ماه سال ۹۹، به نسبت دوره مشابه خود در سال گذشته به میزان ۸۵ درصد افزایش در کارنامه خود به ثبت رسانده است.


شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس در مرداد ماه حدود ٢٨۵میلیارد تومان از معاملات خود سود کسب نمود.شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس طی عملکرد ۱ ماهه منتهی به مردادماه ۱۳۹۹ از محل واگذاری سهام ۲۸۵ میلیارد تومان سود محقق نموده که نسبت به دوره ۱ ماهه مشابه سال قبل ۸۳ درصد رشد داشته است.


«فارس» با سرمایه ثبت شده ۱۴۳ هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال طی عملکرد ۲ ماهه سال مالی منتهی به ۱۴۰۰/۰۳/۳۱ از محل سود سهام محقق شده ۲ هزار و ۱۰۸ میلیارد تومان درآمد داشته که نسبت به مدت مشابه سال قبل ۵۲ درصد رشد داشته است.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: