تعداد بازدید : ۵۳۵
کد خبر : ۲۲۶۴۶۹
تراکنش‌های مردادماه این شرکت، چاپ شد؛
۱۰ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۸
پس از رشد درآمد‌های حاصل از موبایل و فعالیت‌های اینترنتی در در ماه‌های اخیر، درآمد‌های حاصل از ارائه این محصولات در مرداد ماه از ثبات مناسبی برخوردار است.

ادامه تثبیت روند درآمدی

به گزارش واحد تحقیق و مطالعات بورس نیوز، پس از افت چشمگیر و در حدود ۴۰ درصدی قیمت سهام شرکت سامان کیش در هفته‌های اخیر، گزارش منتشر شده عملکرد مردادماه این شرکت نشان دهنده ادامه تثبیت درآمدی این شرکت در ماه گذشته است.

ادامه تثبیت روند درآمدی

تحقق سود خالصی ۴۹۶ ریالی به ازای هر سهم در شش ماهه نخست سال مالی جاری و تکرار روند درآمدی این شرکت در ماه‌های اخیر، احتمال تحقق سود خالصی در حدود ۱۰۰۰ تا ۱۲۰۰ ریالی این شرکت را افزایش می‌دهد.

همانگونه که در جدول فوق نیز مشاهده می‌شود، پس از رشد درآمد‌های حاصل از موبایل و فعالیت‌های اینترنتی در در ماه‌های اخیر، درآمد‌های حاصل از ارائه این محصولات در مرداد ماه از ثبات مناسبی برخوردار است.

با این وجود افت چشمگیر تعدد تراکنش‌های خرید و استقبال مردم از خرید‌های عمده در ماه‌های اخیر و پس از شیوع کرونا، افزایش نرخ ارز در سال گذشته و افزایش هزینه‌های خرید دستگاه‌های پوز جدید و همچنین هزینه‌های استهلاک شاید از اصلی‌ترین دغدغه‌های این روز‌های سهامداران شرکت‌های پرداخت الکترونیک باشد.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: