تعداد بازدید : ۶۴۶
کد خبر : ۲۲۶۵۴۲
آیا در وزارت صنعت کسی بیدار است؛
۱۱ شهريور ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۰
شرکت کربن ایران در ماه گذشته موفق به فروش ۲.۶۱۵ تن انواع دوده صنعتی داخلی و در حدود ۱.۳۷۵ تن دوده صنعتی صادراتی شده است.

نرخ‌های فروش دوده داخلی

به گزارش واحد تحقیق و مطالعات بورس نیوز، پس از اعلام سود ناامید کننده ۳۴۲ ریالی به ازای هر سهم و البته افت بیش از ۴۰ درصدی قیمت سهام شرکت کربن ایران در ماه اخیر که البته همچنان هم می‌توان شاهد افت بیشتر قیمت‌ها بود، گزارش عملکرد مرداد ماه این شرکت حاکی از رشد معنادار نرخ‌های فروش دوده داخلی و صادراتی این شرکت در مقایسه با ماه گذشته است.

نرخ‌های فروش دوده داخلی

از نکات قابل توجه گزارش منتشر شده این شرکت می‌توان به اختلاف نرخ‌های بیش از ۴۳ درصدی دوده داخلی و صادراتی اشاره کرد که این موضوع گواه دیگری بر خواب بودن تعداد زیادی از مدیران وزارت صنعت در ماه‌های اخیر است. به عبارتی مردم ایران که سهمی از مواد اولیه اعطایی به این شرکت‌ها را آنهم با تخفیفات ویژه دارند می‌بایست دوده تولیدی را ۴۳ درصد گران‌تر از مردم سایر کشور‌ها خریداری کنند.

شرکت کربن ایران در ماه گذشته موفق به فروش ۲.۶۱۵ تن انواع دوده صنعتی داخلی و در حدود ۱.۳۷۵ تن دوده صنعتی صادراتی شده که نرخ فروش هر تن از این محصول داخلی با افزایش چشمگیر ۲۳ درصدی نسبت به تیر ماه، به ۱۰۶ میلیارد ریال رسیده است.

جمع درآمد‌های عملیاتی تجمیعی این شرکت در مرداد ماه ۱۳۹۹، ۳۷۹ میلیارد ریال بوده که در مقایسه با عملکرد تیر ماه سال جاری نشان دهنده افزایشی بیش از ۶۳ میلیارد ریالی درآمد‌ها بوده که عمدتا مربوط به مقادیر فروش صادراتی و نرخ‌های فروش است.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

"تملت" دست به جیب می شود

شرکت تامین سرمایه بانک ملت از زمان پرداخت سود به سهامداران خبر داد.
زمان برگزاری مجمع

زمان برگزاری مجمع "دکیمی" تعیین شد

مجمع عمومی عادی شرکت صنعتی کیمیدارو در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۰۳ برگزار خواهد شد.

"غپینو" آماده مجمع می‌شود

مجمع عمومی شرکت صنعتی پارس مینو در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۰۱ برگزار می‌شود.
تطابق اساسنامه

تطابق اساسنامه "سرچشمه" در مجمع

مجمع عمومی فوق‌العاده شرکت سرمایه گذاری مس سرچشمه در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ برگزار شد.

"غدشت" در اندیشه تغییر هیات مدیره است

مجمع عمومی فوق‌العاده شرکت دشت مرغاب در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۰۵ برگزار می شود.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: