تعداد بازدید : ۵۲۳
کد خبر : ۲۲۶۵۴۸
عملکرد این بیمه‌ای زیر ذره‌بین رفت؛
۲۱ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۱
بیمه پارسیان در مردادماه ۹۹، در مقایسه با دوره مشابه خود در بخش حق بیمه صادره ۱۱درصد به نسبت تیرماه افزایش داشته و در قسمت خسارت‌های پرداختنی نیز با ۸درصد کاهش مواجه شده است.

پرچم حق بیمه صادر شده بر دستان رشته «درمانی» و «ثالث_اجباری»

گروه تحقیق بورس نیوز، شرکت بیمه پارسیان "پارسیان" در گزارش فعالیت ماهانه خود منتهی به ۹۹.۰۵.۳۱، میزان حق بیمه صادره شرکت خود را مبلغی بالغ بر ۳ هزار و ۴۱ میلیارد و ۷۸۵ میلیون ریال برآورد کرده که بیشترین حق بیمه را رشته بیمه‌های «ثالث_اجباری» و «درمانی» و «زندگی_اندوخته» با مجموع ۲ هزار و ۳۳ میلیارد ریال شامل شده اند.

همچنین در مرداد ماه میزان خسارت‌های پراختنی "پارسیان" مبلغ ۱هزار و ۲۳میلیارد و ۸۱۷میلیون ریال ثبت شده و بیشترین سهم از خسارت‌های پرداخت شده به بیمه شدگان در رشته‌های «ثالث اجباری»، «درمانی» با مبلغ ۷۹۸میلیارد و ۴۲۰میلیون ریال بوده است.

پرچم حق بیمه صادر شده بر دستان رشته «درمانی» و «ثالث_اجباری»

بر اساس این گزارش، این شرکت بیمه کننده در دوره مشابه ماه گذشته، میزان حق بیمه صادره خود را مبلغ ۲هزار ۷۴۰میلیارد و ۴۳۳میلیون ریال به سامانه کدال ارائه کرده و همچنین میزان خسارت‌های پرداختی به مشتریان خود در تیرماه ۹۹، مبلغ ۱هزار و ۳۴۹میلیارد و ۹۰۱میلیون ریال ثبت شده است.

در پی این گزارش، بیمه پارسیان در مردادماه ۹۹، در مقایسه با دوره مشابه خود در بخش حق بیمه صادره ۱۱درصد به نسبت تیرماه افزایش داشته و در قسمت خسارت‌های پرداختنی نیز با ۸درصد کاهش مواجه شده است.

پرچم حق بیمه صادر شده بر دستان رشته «درمانی» و «ثالث_اجباری»

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
گزارش مجامع

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: