تعداد بازدید : ۶۹۸
کد خبر : ۲۲۶۵۷۴
بررسی آمارهایی که از سوی این روانکار، ارائه شد؛
۲۲ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۰
بیشترین فروش داخلی را انواع روانکار ها و اسلاک واکس و پارافین در بر گرفته که درآمدزایی ۴هزار میلیاردی را بدست آورده‌اند.

 

بیشتریم فروش داخلی را انواع روانکار ها و اسلاک واکس و پارافین در بر گرفته

گروه تحقیق بورس نیوز، شرکت نفت سپاهان "شسپا" در گزارش فعالیت ماهانه منتهی به ۹۹.۰۵.۳۱؛ مجموع درآمد از فروش‌های داخلی، صادراتی و به‌علاوه برگشت از فروش این شرکت مبلغی بالغ بر ۴ هزار و ۸۱۴ میلیارد و ۵۳۳ میلیون ریال ثبت کرده که در این میان در فروش‌های داخلی بیشترین تعداد فروش را «انواع روانکار» و «اسلاک واکس و پارافین» در بر گرفته اند.

بیشتریم فروش داخلی را انواع روانکار ها و اسلاک واکس و پارافین در بر گرفته


"شسپا" در بخش فروش‌های صادراتی دو محصول «انواع روانکار» و «اسلاک واکس و پارافین» پرچمدار این کسب درآمد از بیرون مرز‌های کشور با مجموع مبلغ ۲ هزار و ۷۷۰ میلیارد و ۲۷۲ میلیون ریال قرار دارند.

بر اساس این گزارش، در دوره مشابه در تیرماه ۹۹، میزان درآمد‌های این شرکت مجموعاً مبلغ ۵ هزار و ۴ میلیارد ریال بوده و همچنین در مرداد ماه شاهد ۴ درصد کاهش از فروش‌های این شرکت هستیم.

بیشتریم فروش داخلی را انواع روانکار ها و اسلاک واکس و پارافین در بر گرفته

 

میزان تعداد فروش "شسپا" در مرداد ماه۹۹، ۲۰.۰۵۱ تن را به ثبت رسانده که بیشترین حجم فروش را «انواع روانکار» با وزن ۱۷.۸۸۵تن در بر داشته است و شاهد یک درصد رشد در روند حجم فروش رفته در بازار این محصول هستیم.


بر اساس این گزارش، نفت سپاهان در ۵ ماهه ابتدایی سال جاری میزان درآمد‌های خود را از فروش محصولات تولیدی خود مبلغی حدوداً ۱۸ هزار و ۶۳۲ میلیارد ریال به ثبت رسانده که در مقایسه با ۵ ماهه ابتدایی سال گذشته ۱۰ درصد کاهش را در روند میزان درآمد خود مشاهده کرده است.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

بانک دی، آنلاین مجمع برگزار می کند

مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک دی آنلاین برگزار می‌شود.

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
دستور قالیباف به شرکت بورس: "شستا" را سریع تعیین تکلیف کنید
براساس قانون بازار اوراق بهادار بازگشایی و توقف نماد‌ها بر عهده بورس‌ها است، وظیفه سازمان بورس و اوراق بهادار، صیانت از حقوق سهامداران و نظارت بر بورس‌ها است.