تعداد بازدید : ۱۴۶۸
کد خبر : ۲۲۶۵۹۳
نگاهی به پرچمداران سرمایه‌‌گذاری این سیمانی؛
۲۲ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۷
سیمان، آهک و گچ پرچمداران سرمایه‌‌گذاری "سیتا" بوده که حفظ ثبات در روند سرمایه‌گذاری در این شرکت مدیون این گروه‌ها است.

 

حفظ ثبات در روند سرمایه‌گذاری

گروه تحقیق بورس نیوز، شرکت سرمایه‌گذاری سیمان تامین در گزارش فعالیت ماهانه منتهی به ۹۹.۰۵.۳۱، جمع سرمایه‌گذاری‌های خود را در انتهای دوره مردادماه ۹۹، مبلغ ۱۰ هزار و ۲۰۴ میلیارد و ۱۳۷ میلیون ریال به سامانه کدال ارائه کرده و بیشترین سرمایه‌گذاری در این واحد را، بخش «سیمان، آهک و گچ» با ۷ هزار و ۴۶۰ میلیارد ریال در برگرفته است.

حفظ ثبات در روند سرمایه‌گذاری

همچنین در این گزارش به فعالیت ماهانه تیرماه ۹۹ این شرکت میپردازیم؛ مجموع سرمایه‌گذاری در انتهای دوره "سیتا" مبلغی بالغ بر ۱۰ هزار و ۲۰۴ میلیارد و ۳۴۴ میلیون ریال را به خود اختصاص داده و شاهد آن هستیم که این شرکت سرمایه‌گذاری در مردادماه به نسبت دوره مشابه در ماه پیشین تغییری که چشمگیر باشد نداشته است.

حفظ ثبات در روند سرمایه‌گذاری

بر اساس این گزارش، شرکت‌های در برگیرنده‌ی شرکت سرمایه‌گذاری سیمان تأمین به تعداد ۴۸ شرکت می‌رسد که از این بین ۲۸ شرکت در بورس پذیرفته شده و باقی مانده شرکت‌ها در خارج از بورس به فعالیت میپردازند.

مجموع سرمایه‌گذاری شرکت‌های پذیرفته شده "سیتا" در انتهای دوره منتهی به مردادماه ۹۹، به میزان ۷ هزار و ۱۱۶ میلیارد ریال برآورد شده و همچنین در بخش سرمایه‌گذاری‌های خارج از بورس در مرداد ماه این شرکت به مجموع ۳ هزار و ۸۸ میلیارد ریال دست یافته است.

بیشترین سرمایه‌گذاری پذیرفته شده در بورس متعلق به بخش «سیمان، گچ و آهک» و «ساخت محصولات فلزی» است و همچنین در بخش سرمایه‌گذاری‌های خارج از بورس نیز «انبوه‌سازی، املاک و مستغلات» و «فعالیت مهندسی» در برگیرنده بیشترین حجم سرمایه‌گذای در مردادماه ۹۹ این شرکت هستند.

ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۵۲ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۳
عجب خریه است سهم چندد هفته است میخام بفروشم نمیتونم همش فرصت فروش داده به جز این
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: