تعداد بازدید : ۹۴۶
کد خبر : ۲۲۶۶۰۶
در سال جاری رخ داد؛
۱۱ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۰
مدیرعامل شرکت برق و انرژی پیوند گستر پارس گفت: روند ورود نیروگاه‌ها به بازار سرمایه شتاب بیشتری گرفته که از آن جمله می توان به دو نیروگاه آبادان و گیلان عرضه اولیه شده‌اند، اشاره کرد.

عرضه دومین شرکت نیروگاهی در فرابورس

به گزارش بورس نیوز، شهرام صدرا، مدیرعامل شرکت برق و انرژی پیوند گستر پارس در نشست خبری یک دیدار- یک عرضه، سهام این شرکت در فرابورس، اظهار کرد: شرکت برق و انرژی پیوند گستر پارس، مالک نیروگاه سیکل ترکیبی قم بوده که این نیروگاه در سال ۱۳۷۲ ساخته شده و سهم ۱.۲ درصدی از تولید برق کشور را به خود اختصاص داده است.

وی افزود: نیروگاه قم در سال ۱۳۸۹ از طریق سازمان خصوصی‌سازی به مزایده گذاشته شده که در نهایت تعدادی از شرکت‌های زیرمجموعه بنیاد مستضعفان موفق شدند این نیروگاه را خریداری کنند.

مدیرعامل شرکت برق و انرژی پیوند گستر پارس ادامه داد: شرکت‌های نفت بهران، برق و انرژی صبا و تولید نیروی مرکزی صبا به ترتیب بیش از ۴۹، ۲۴ و ۲۰ درصد از سهام شرکت "بپیوند" را در اختیار دارند.

صدرا خاطرنشان کرد: روند ورود نیروگاه‌ها به بازار سرمایه شتاب بیشتری گرفته که از آن جمله می توان به دو نیروگاه آبادان و گیلان عرضه اولیه شده‌اند، اشاره کرد.

مدیرعامل شرکت برق و انرژی پیوند گستر پارس گفت: ۴۵۰ میلیون سهم معادل ۱۵ درصد از کل سهام نیروگاه برق و انرژی پیوند در نماد «بپیوند» برای نخستین بار از طریق بازار اول فرابورس ایران عرضه اولیه می‌شود.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: