تعداد بازدید : ۲۴۹
کد خبر : ۲۲۶۶۲۷
۱۲ شهريور ۱۳۹۹ - ۰۸:۳۷
بانک دی در راستای ایفای نقش در حوزه مسئولیت اجتماعی و با هدف عملیاتی‌سازی نتایج پژوهش‌های دانشگاهی در بهبود فرآیند‌های بانکی، از پژوهشگران و دانشجویان مقاطع تحصیلات تکمیلی حمایت مالی می‌کند.

به گزارش بورس نیوز، با هدف افزایش تعامل بین صنعت و دانشگاه و تامین مالی پروژه‌های پژوهشی و با هدف بهره‌گیری از نتایج پژوهش‌های کاربردی در جهت بهبود مستمر فعالیت‌ها و فرآیند‌های بانکی، بانک دی از سال ۱۳۹۳ تاکنون از ۸۱ پروژه تحقیقاتی علمی و دانشگاهی حمایت کرده است.
بر اساس این گزارش، بانک دی در راستای ایفای نقش در حوزه مسئولیت‌های اجتماعی با انجام اقدامات گسترده در حوزه ساخت مدرسه در مناطق سیل‌زده و زلزله‌زده، حمایت از تیم ملی والیبال و تنیس روی میز ایران، توسعه سامانه خدمات بانکی روشندلان و اهدای بسته‌های آموزشی و لوازم‌التحریر به دانش‌آموزان مناطق کمتر برخوردار، با تخصیص بخشی از اقدامات مسئولانه خود به حمایت از نخبگان دانشگاهی ضمن برنامه‌ریزی برای تامین مالی پژوهش‌های کاربردی دانشگاهی، زمینه پیاده‌سازی نتایج تحقیقات دانشجویان مقاطع تحصیلات تکمیلی در فرایند‌های بانکی خود را نیز فراهم کرده است که این امر ضمن ترغیب جامعه دانشگاهی و علمی به انجام پروژه‌های مرتبط با نیاز‌های نظام بانکی تا حد امکان زمینه کاهش دغدغه دانشگاهیان در زمینه تامین مالی پروژه‌های علمی را نیز فراهم کرده است.
آمار‌های موجود نشان می‌دهد از ابتدای شروع طرح تا پایان سال گذشته، ۱۶۵ پایان نامه کارشناسی ارشد و رساله دکترا به دبیرخانه حمایت از پروژه‌های پژوهشی بانک ارسال شده است که پس از بررسی‌های کارشناسی و تعیین سنجش میزان اثربخشی و ارتباط طرح با نیاز‌های بانک، از ۸۱ پایان نامه کارشناسی ارشد و رساله دکترا حمایت مالی شده است.
حمایت بانک دی از پژوهشگران و دانشجویان مقاطع تحصیلات تکمیلی با شرط کاربردی بودن نتایج پژوهش برای بانک صورت می‌گیرد تا با این روش پژوهشگران بتوانند ضمن پیاده‌سازی آموزه‌ها و تجربیات دانشگاهی خود در صنعت، به بهبود فرایند‌ها و ارتقاء کیفیت خدمت‌رسانی بانک به جامعه هدف نیز کمک نمایند.
گفتنی است این اقدام از سال ۱۳۹۳ آغاز شده است و پژوهشگران می‌توانند با مراجعه به وب سایت بانک از فرآیند ارائه و تصویب پیشنهاد‌های پژوهشی خود در بانک کسب اطلاع نمایند.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: