تعداد بازدید : ۳۷۴
کد خبر : ۲۲۶۶۵۷
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت:
۱۲ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۲
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: مجلس از ۱۵ شهریور به مدت یک ماه جلسه داشته و احتمالا در هفته نخست پس از تعطیلات دو هفته‌ای طرح جاماندگان سهام عدالت مطرح شده و در جریان رسیدگی قرار گیرد.

نهایی شدن طرح جاماندگان سهام عدالت در کمیسیون اقتصادی

به گزارش بورس نیوز، محمد علی‌پور، عضو کمیسیون اقتصادی مجلس اظهار کرد: مجلس از ۱۵ شهریور به مدت یک ماه جلسه داشته و احتمالا در هفته نخست پس از تعطیلات دو هفته‌ای طرح جاماندگان سهام عدالت مطرح شده و در جریان رسیدگی قرار گیرد.

وی با اشاره به طرح تعیین تکلیف جاماندگان سهام عدالت در کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی افزود: این طرح در کمیسیون اقتصادی خانه ملت نهایی شده و به صحن علنی مجلس شورای اسلامی ارائه می‌شود.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس بیان کرد: براساس کارشناسی‌های انجام شده، تاکنون حدود ۴۵ میلیون نفر از طرح اولیه سهام عدالت بهره‌مند شدند و موضوعی که در کمیسیون مربوطه مطرح شد این بود که تقریبا دو هزار و ۵۰۰ نفر بازماندگان بهزیستی و یک هزار و ۵۰۰ نفر بازماندگان کمیته امداد هستند.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
گزارش مجامع

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: