تعداد بازدید : ۵۳۹۶
کد خبر : ۲۲۶۷۳۴
گزارش ۳ماهه این بانک بررسی شد؛
۱۵ شهريور ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۱
بیشترین میزان درآمد تسهیلات اعطایی از آن فروش اقساطی و تسهیلات ارزی بوده است.

 

بیشترین میزان درآمد تسهیلات اعطایی از آند فروش اقساطی و تسهیلات ارزی بوده است.

گروه تحقیق بورس نیوز، بانک ملت در گزارش اطلاعات و صورت‌های مالی میاندوره‌ای ۳ ماهه منتهی به ۹۹.۰۳.۳۱، میزان سود انباشته خود را در این بازه زمانی مبلغی بالغ بر ۲۷ هزار و ۹۰۵ میلیارد ریال به ثبت رسانده و در دوره مشابه خود در ۳ ماهه ابتدایی سال ۹۸ سود انباشته خود را مبلغ ۸۳ هزار و ۹۴۲ میلیارد ریال معرفی کرده و شاهد آن هستیم که شود انباشته در مرداد ماه به نسبت سال قبل به میزان ۶۷ درصد کاهش داشته است.

بانک ملت "وبملت" در گزارش فعالیت ماهانه خود منتهی به ۹۹.۰۵.۳۱، میزان درآمد از تسهیلات اعطایی خود را در این دوره مبلغی بالغ بر ۲۴ هزار و ۱۸۳ میلیارد ریال برآورد کرده و در این بین بیشترین میزان درآمد از تسهیلات اعطایی را «فروش اقساطی»، «مشارکت مدنی»، «سلف» و «تسهیلات ارزی» داشته اند.

بر پایه این گزارش، میزان سود سپرده‌های سرمایه‌گذاری این بانک که مبلغی حدوداً ۱۴ هزار و ۲۶۲ میلیاردی را به ثبت رسانده و بیشترین حجم در بدست آوردن سود سپرده در بخش‌های «سپرده‌های بلند مدت یکساله» و «گواهی سپرده ویژه سرمایه‌گذاری عام» بوده است.

بیشترین میزان درآمد تسهیلات اعطایی از آند فروش اقساطی و تسهیلات ارزی بوده است.

"وبملت" در گزارش فعالیت ماهانه خود منتهی به تیرماه ۹۹، میزان درآمد از تسهیلات اعطایی بانک خود را به مشتریان مبلغ ۲۳ هزار و ۱۹ میلیارد ریال گزارش کرده و همچنین میزان سود سپرده‌های سرمایه‌گذاری خود در تیرماه را نیزمبلغی بالغ بر ۱۳ هزار و ۲۸۱ میلیارد ریال در سامانه کدال به اطلاع رسانده است.

بر پایه این گزارش بانک ملت در مردادماه ۹۹ به نسبت دوره مشابه خود در ماه گذشته، درآمد‌های اعطایی این بانک به مقدار ۵ درصد رشد را به همراه داشته و همچنین در بخش سود سپرده‌های سرمایه‌گذاری به میزان ۷ درصد افزایش را به دنبال داشته است.

ع . آ.
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۵۱ - ۱۳۹۹/۰۶/۱۵
سلام
من واقعا متاسفم که در سایت بورس نیوز چنین متن ضعیفی دیده می شه، اینکه گفته شده سود انباشته 3 ماهه نسبت به 3 ماهه سال گذشته کاهش داشته واقعا بی معنی و یک متن غیر حرفه ای می باشد و هیچ مبنایی برای تحلیل عملکرد مجموعه به حساب نمی آید.
محمد
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۴۷ - ۱۳۹۹/۰۶/۱۶
ما دراین اوضاع خراب و جو بی‌اعتمادی حاکم بر بورس فقط منتظر حمایت یک نفر هستیم که روی قول و وعده‌اش میشود حساب باز کرد.تمام
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: