تعداد بازدید : ۴۹۷
کد خبر : ۲۲۶۷۶۷
رشد ۲۷۰ درصدی سودآوری نسبت به مدت مشابه سال گذشته؛
۱۵ شهريور ۱۳۹۹ - ۰۹:۱۲
مقادیر فروش انواع محصولات سیمانی این شرکت در بازار داخلی و صادراتی به ۹۳۳ هزار تن رسیده که ۵ درصد افزایش را نسبت به مدت مشابه سال گذشته نشان می‌دهد.

رشد ۲۷۰ درصدی سودآوری نسبت به مدت مشابه سال گذشته

به گزارش واحد تحقیق و مطالعات بورس نیوز، شرکت سیمان مازندران در دوره ۶ ماهه منتهی به ۳۱ خرداد ماه سال جاری و بر اساس گزارش حسابرسی شده شرکت، موفق به کسب سود خالص ۵۷۹ میلیارد ریالی شده و این سود نسبت به گزارش حسابرسی نشده رشد یک درصدی را نشان می‌دهد.

رشد ۲۷۰ درصدی سودآوری نسبت به مدت مشابه سال گذشته

سود محقق شده نیمه نخست سال مالی شرکت که معادل ۳۵۲ ریال به ازای هر سهم بوده نسبت به مدت مشابه سال گذشته رشد ۲۷۰ درصدی را نشان می‌دهد. افزایش درآمد‌های عملیاتی شرکت ناشی از رشد نرخ فروش محصولات سیمانی در سال جاری و همچنین افزایش دو برابری حاشیه سود عملیاتی شرکت از ۲۰ به ۴۰ درصد، عامل اصلی رشد سودآوری سنگین شرکت در مقایسه با سال ۹۸ محسوب می‌شود.

لازم به ذکر است، مقادیر فروش انواع محصولات سیمانی این شرکت در بازار داخلی و صادراتی به ۹۳۳ هزار تن رسیده که ۵ درصد افزایش را نسبت به مدت مشابه سال گذشته نشان می‌دهد.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
گزارش مجامع

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: