تعداد بازدید : ۶۶۳
کد خبر : ۲۲۶۷۸۹
سود انباشته چشمگیر در بشکه‌های قیر؛
۱۶ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۴
فروش نفت پاسارگاد در مردادماه ۹۹ با ماه مشابه در سال۹۸، رشد ۳۰ درصدی را از خود به نمایش گذاشته است.

 

۷۶ درصد رشد نفت پاسارگاد در بخش سود خالص دوره منتهی به ۹۸.۱۲.۲۹

گروه تحقیق بورس نیوز، شرکت نفت پاسارگاد " شپاس" در صورت سود و زیان تلفیقی خود منتهی به ۹۸.۱۲.۲۹، میزان سود خالص شرکت خود را مبلغی حدود ۲ هزار و ۲۸۰ میلیارد ریال به ثبت رسانده و سود پایه هر سهم خود را ۹۵۵ ریال گزارش داده است.

میزان درآمد‌های عملیاتی در این دوره مبلغ ۳۸ هزار و ۷۷ میلیارد ریال برآورد شده که در مقایسه با دوره مشابه ۷۶ درصد افزایش داشته و همچنین سود خالص در پایان دوره سال ۹۸، به نسبت پایان دوره سال۹۷، ۱۰۸درصد رشد را به همراه داشته است.

۷۶ درصد رشد نفت پاسارگاد در بخش سود خالص دوره منتهی به ۹۸.۱۲.۲۹

بر اساس این گزارش، سود پایه هر سهم در این دوره به نسبت صورت مالی سود و زیان سال گذشته به ترتیب، ۷۷درصد افزایش را در کارنامه خود به ثبت رسانده است.

طبق این بررسی صورت گرفته "شپاس" در صورت وضعیت مالی تلفیقی میزان سرمایه خود را مبلغی بالغ بر ۲ هزار و ۴۰۰ میلیارد ریال به سامانه کدال ارائه کرده و همچنین در این صورت مالی، سود انباشته شرکت نفت پاسارگاد در پایان سال۹۷، ۷۲۰میلیارد ریال زیان را تحربه کرده بود اما؛ در پایان دوره سال مالی ۹۹، این عدد حدودا به یک هزار و ۴ میلیارد ریال رسیده که رشد چشمگیری داشته است.

شرکت نفت پاسارگاد طی عملکرد یک ماهه منتهی به مرداد ماه ۹۹ معادل ۳۱۷ میلیارد تومان از محصولات خود را به فروش رسانده که نسبت به دوره یک ماهه مشابه سال قبل ۳۰ درصد افزایش یافته است.

بیشترین میزان فروش صادراتی شرکت در مرداد ماه امسال، قیر ۷۰/۶۰ فله به مبلغ ۱،۴۸۱،۵۸۹ میلیون ریال بوده و مقایسه فروش شرکت در مرداد ماه ۹۹ با ماه مشابه در سال ۹۸ نشان می‌دهد میزان فروش شرکت ۳۰ درصد افزایش یافته است.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

بانک دی، آنلاین مجمع برگزار می کند

مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک دی آنلاین برگزار می‌شود.

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
دستور قالیباف به شرکت بورس: "شستا" را سریع تعیین تکلیف کنید
براساس قانون بازار اوراق بهادار بازگشایی و توقف نماد‌ها بر عهده بورس‌ها است، وظیفه سازمان بورس و اوراق بهادار، صیانت از حقوق سهامداران و نظارت بر بورس‌ها است.