تعداد بازدید : ۶۴۱
کد خبر : ۲۲۶۸۱۳
روند صعودی سود خالص به نسبت سال‌های پیشین ادامه دارد؛
۱۶ شهريور ۱۳۹۹ - ۰۹:۲۶
"غکورش" در صورت مالی ۳ ماهه میاندوره‌ای، میزان سود خالصی برابر با ۲ هزار و ۴۴۸ میلیارد و ۵۸۷ میلیون ریال را ثبت کرده که به نسبت دوره ۳ ماهه سال گذشته ۳۴۴ درصد افزایش صعودی را داشته است.

ادامه روند صعودی سود خالص به نسبت سال های پیشین

گروه تحقیق بورس نیوز، شرکت صنعت غذایی کورش "غکورش" در گزارش سود و زیان خود منتهی به ۹۸.۱۲.۲۹، میزان سود خالص خود را در این دوره مبلغی بالغ بر ۳ هزار و ۸۵۲ میلیارد و ۴۸۸ میلیون ریال به ثبت رسانده و هنچنین در این دوره میزان درآمد‌های عملیاتی "غکورش" مبلغ ۳۰ هزار و ۹۲ میلیارد ریال برآورد شده است.

ادامه روند صعودی سود خالص به نسبت سال های پیشین

بر پایه این گزارش، "غکورش" در مردادماه ۹۹، در بین محصولات تولیدی خود «روغن خوراکی» بیشترین تعداد فروش را از آن خود کرده است.

طیق این گزارش، شرکت صنایع غذایی کورش در مقایسه با صورت مالی منتهی به پایان سال ۹۷، ۴۴ درصد افزایش در سود خالص را تجربه کرده و همچنان طبق سال‌های گذشته بر روند صعودی خود ادامه داده است.

ادامه روند صعودی سود خالص به نسبت سال های پیشین

"غکورش" در صورت مالی ۳ ماهه میاندوره‌ای منتهی به ۹۹.۰۳.۳۱، میزان سود خالصی برابر با ۲ هزار و ۴۴۸ میلیارد و ۵۸۷ میلیون ریال را ثبت کرده که به نسبت دوره ۳ ماهه سال گذشته ۳۴۴ درصد افزایش صعودی را داشته است.

و در ادامه قابل ذکر است که شرکت صنعت غذایی کورش طی عملکرد یک ماهه منتهی به مرداد ۱۳۹۹ معادل ۳۲۱ میلیارد تومان از محصولات خود را به فروش رسانده است.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
زنگ مجمع

زنگ مجمع "وسقزوین" به صدا درآمد

سرمایه گذاری عدالت استان قزوین در تاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۲۵ مجمع عمومی برگزار خواهد کرد.
اقدام به افزایش سرمایه

اقدام به افزایش سرمایه "وخارزم" در مجمع

مجمع عمومی فوق العاده شرکت سرمایه گذاری خوارزمی در تاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۲۵ برگزار می شود.

"چکاپا" از خرداد سال آینده سود می دهد

گروه صنایع کاغذ پارس زمان پرداخت سود به سهامداران را مشخص کرد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: