تعداد بازدید : ۵۰۴
کد خبر : ۲۲۶۸۱۳
روند صعودی سود خالص به نسبت سال‌های پیشین ادامه دارد؛
۱۶ شهريور ۱۳۹۹ - ۰۹:۲۶
"غکورش" در صورت مالی ۳ ماهه میاندوره‌ای، میزان سود خالصی برابر با ۲ هزار و ۴۴۸ میلیارد و ۵۸۷ میلیون ریال را ثبت کرده که به نسبت دوره ۳ ماهه سال گذشته ۳۴۴ درصد افزایش صعودی را داشته است.

ادامه روند صعودی سود خالص به نسبت سال های پیشین

گروه تحقیق بورس نیوز، شرکت صنعت غذایی کورش "غکورش" در گزارش سود و زیان خود منتهی به ۹۸.۱۲.۲۹، میزان سود خالص خود را در این دوره مبلغی بالغ بر ۳ هزار و ۸۵۲ میلیارد و ۴۸۸ میلیون ریال به ثبت رسانده و هنچنین در این دوره میزان درآمد‌های عملیاتی "غکورش" مبلغ ۳۰ هزار و ۹۲ میلیارد ریال برآورد شده است.

ادامه روند صعودی سود خالص به نسبت سال های پیشین

بر پایه این گزارش، "غکورش" در مردادماه ۹۹، در بین محصولات تولیدی خود «روغن خوراکی» بیشترین تعداد فروش را از آن خود کرده است.

طیق این گزارش، شرکت صنایع غذایی کورش در مقایسه با صورت مالی منتهی به پایان سال ۹۷، ۴۴ درصد افزایش در سود خالص را تجربه کرده و همچنان طبق سال‌های گذشته بر روند صعودی خود ادامه داده است.

ادامه روند صعودی سود خالص به نسبت سال های پیشین

"غکورش" در صورت مالی ۳ ماهه میاندوره‌ای منتهی به ۹۹.۰۳.۳۱، میزان سود خالصی برابر با ۲ هزار و ۴۴۸ میلیارد و ۵۸۷ میلیون ریال را ثبت کرده که به نسبت دوره ۳ ماهه سال گذشته ۳۴۴ درصد افزایش صعودی را داشته است.

و در ادامه قابل ذکر است که شرکت صنعت غذایی کورش طی عملکرد یک ماهه منتهی به مرداد ۱۳۹۹ معادل ۳۲۱ میلیارد تومان از محصولات خود را به فروش رسانده است.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: