تعداد بازدید : ۹۷۰
کد خبر : ۲۲۷۱۱۶
پالایش شیراز با طعم افشای اطلاعات بررسی شد؛
۱۹ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۹
سود خالص "شراز" به نسبت گزارش مالی میاندوره‌ای ۳ ماهه ابتدایی سال به میزان ۴۶ درصد افزایش را برای سهامداران خود به ارمغان آورده است.

افشای اطلاعات با اهمیت

گروه تحقیق بورس نیوز: شرکت پالایش نفت شیراز در گزارش افشای اطلاعات با اهمیت تغییر بیش از ۱۰ درصد در نرخ خرید مواد اولیه / خدمات -گروه الف خود را به صورت زیر ارائه کرد.

افشای اطلاعات با اهمیت

افشای اطلاعات با اهمیت

شرکت پالایش نفت شیراز "شراز" در گزارش مالی میاندوره‌ای ۵ ماهه منتهی به ۹۹.۰۵.۳۱، میزان سود خالص شرکت خود را مبلغی بالغ بر ۶ هزار و ۶۵۴ میلیارد و ۸۶۷ میلیون ریال به ثبت رسانده و همچنین درآمد‌های عملیاتی این شرکت در این دوره به مبلغ ۳۵ هزار و ۸۲۲ میلیارد و ۶۸۴ میلیون ریال گزارش شده و سود پایه هر سهم از ابتدای سال تا مرداد ماه به ۶۴۷۷ ریال رسیده است.

طبق این گزارش، سود خالص "شراز" به نسبت گزارش مالی میاندوره‌ای ۳ ماهه ابتدایی سال به میزان ۴۶ درصد افزایش را برای سهامداران خود به ارمغان آورده است.

افشای اطلاعات با اهمیت

بر پایه این گزارش، پالایشگاه شیراز در هفته منتهی به ۱۳ شهریور ماه ۱۳۹۹، در مجموع ۸.۰۰۰ تن وکیوم باتوم را با قیمت پایه ۳۵.۳۳۱ هزار ریال به ازای هر تن عرضه نمود که تقاضای ۱۶.۲۰۰ تنی این محصول منجر به معامله در قیمت ۳۵.۶۵۵ هزار ریال در هر تن گردید که نسبت به هفته منتهی به ۶ شهریور ماه با رشد یک درصدی همراه بوده و همچنین میزان فروش وکیوم باتوم این شرکت پالایشگاهی نسبت به هفته ۶ شهریور ماه با کاهش ۳.۰۰۰ تنی همراه شد.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
گزارش مجامع

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: