تعداد بازدید : ۱۰۱۸
کد خبر : ۲۲۷۱۴۴
کارشناس بازار سرمایه در گفت‌وگو با بورس نیوز:
۱۹ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۳
کارشناس بازار سرمایه گفت: برای عرضه "اوراق اختیار" زیرساخت ها باید تقویت شود در غیر این صورت به مشکل خواهد خورد.

عرضه

قاسم صادقی در گفت‌وگو با بورس نیوز درباره عرضه "اوراق اختیار" اظهار کرد: اینکار اقدام خوبی بوده به شرطی که صف فروش این اوراق به وجود نیاید.

کارشناس بازار سرمایه افزود: باید در اینباره و سایر ابزارها اطلاع‌رسانی صورت گیرد، بازار از ظرفیت خوبی برخوردار است اما بسیاری از مردم اطلاعاتی در این زمینه ندارند.

وی با بیان اینکه "اوراق اختیار" در کوتاه مدت جواب خواهد داد،گفت: زیرساخت‌ها باید تقویت شود در غیر این صورت به مشکل خواهد خورد البته اینکار شدنی است و باید تمام مسئولان، اهتمام ویژه‌ای به آن داشته باشند.

صادقی درباره اینکه آیا با توجه به شرایط بازار از این اوراق استقبال خواهد شد، تصریح کرد: اگر بی‌اعتمادی‌ها بیشتر شود طبیعتا حجم معاملات در سایر بخش‌های بورس نیز کاهش می‌یابد، فرض بر انجام حمایت و تعادل بازار است اما اگر به تعادل نرسد در این بخش نیز حجم معاملات کاهش می یابد.

کارشناس بازار سرمایه تاکید کرد: به سرعت نمی توان از این ابزار برای تعادل بازار استفاده کرد حداقل به یک تا دو ماه زمان نیاز دارد تا به کمک رسانه ها اطلاع رسانی شود آگاهی سهامداران در این زمینه افزایش یابد.

 

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
گزارش مجامع

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: