تعداد بازدید : ۴۶۵
کد خبر : ۲۲۷۲۰۴
معاملات ۱۹.۵۰۰ میلیارد ریالی فولاد مبارکه در بورس کالا؛
۲۲ شهريور ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۶
ارزش معاملات هفته گذشته فولاد مبارکه به ۱۹.۵۰۰ میلیارد ریال رسید و به این ترتیب جمع کل ارزش معاملات این شرکت در بورس کالا و از ابتدای سال تا کنون به حدود ۲۰۰ هزار میلیارد ریال رسید.

رشد نرخ ورق گرم به بیش از ۱۰۸ میلیون ریال در هر تن

به گزارش واحد تحقیق و مطالعات بورس نیوز، شرکت فولاد مبارکه هفته پر عرضه‌ای را در بورس کالا ثبت کرد و با ثبت ۱۹.۵۰۰ میلیارد ریال عرضه‌های صورت گرفته در این هفته، جمع کل ارزش معاملات این شرکت از ابتدای سال تا پایان هفته گذشته به حدود ۲۰۰ هزار میلیارد ریال رسید.

در این هفته شاهد عرضه و معامله ۱۳۱ هزار تن ورق گرم توسط این شرکت بودیم. نرخ متوسط هر تن از محصول ورق گرم رکورد جدیدی را ثبت کرد و به ۱۰۸ میلیون و ۱۷۰ هزار ریال به ازای هر تن رسید. این نرخ نسبت به دو هفته گذشته که آخرین معاملات ثبت شده ورق گرم بوده، با ۱۳ درصد افزایش قیمت همراه بوده که ارزش معاملات این محصول به ۱۴ هزار و ۱۷۰ میلیارد ریال رسید و بیش از ۷۰ درصد از کل ارزش معاملات این شرکت در بورس کالا مربوط به این محصول بود.

همچنین در هفته گذشته، ۸.۱۴۵ تن ورق سرد به صورت مچینگ و با نرخ متوسط ۱۴۰ میلیون ریال به ازای هر تن معامله شد. این نرخ نسبت به هفته گذشته با توجه به نوع معامله که مچینگ بوده، تغییری را نشان نمی‌دهد.
۶.۰۹۰ تن نیز ورق قلع با متوسط نرخ ۱۵۴ میلیون و ۶۴۳ هزار ریال و به ارزش ۹۴۱ میلیارد ریال و ۷۷۶ میلیون ریال معامله شد.

در جدول زیر آمار معاملات محصولات شرکت فولاد مبارکه اصفهان ارائه شده است:

رشد نرخ ورق گرم به بیش از ۱۰۸ میلیون ریال در هر تن

همان گونه که اشاره شد ارزش معاملات هفته گذشته این شرکت به ۱۹.۵۰۰ میلیارد ریال رسید و به این ترتیب جمع کل ارزش معاملات فولاد مبارکه اصفهان در بورس کالا و از ابتدای سال تا کنون به حدود ۲۰۰ هزار میلیارد ریال رسید. به نظر می‌رسد که با ادامه روند فعلی، می‌توان پیش بینی کرد که ارزش معاملات این شرکت در سال جاری به بیش از ۵۰۰ هزار میلیارد ریال نیز برسد.

رشد نرخ ورق گرم به بیش از ۱۰۸ میلیون ریال در هر تن

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: