تعداد بازدید : ۲۸۳
کد خبر : ۲۲۷۲۲۸
۲۱ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۱

برات کریمی مدیر عامل بانک دی به مناسبت ۹۲ سالگی بانک ملی نوشت:

سال پیش در چنین روزی، آرزوی دیرینه مردم میهن‌دوست ایران برای خلق یک بانک ایرانی، با تأسیس بانک ملی ایران محقق شد. نهالی که ۹۲ سال پیش کاشته شد، امروز به درختی تنومند تبدیل شده که در طوفان حوادث متعدد نه تنها خم نشده بلکه هر روز قوی تر شده است.
بانک ملی یکی از سرمایه های تاریخی سیاسی و انقلابی کشور ایران است و به عنوان بزرگترین بانک دولتی با حضور همیشگی خود در تمامی دوران سخت کشور نظیر جنگ و تحریم اقتصادی سعی در ادای دین به ملت شریف داشته و همراه همیشگی مردم و دولت ایران بوده است. به جرات می‌توان گفت امروز این بانک یکی از بزرگترین نهادهای خدمت رسانی به مردم شریف ایران و همچنین بازوی توانمند اقتصادی دولت تلقی می شود و نقش آن در اجرای سیاست های توسعه ای کشور انکارناپذیر است.
اینجانب به نمایندگی از اعضای محترم هیئت مدیره
کارکنان بانک دی، سالروز تاسیس بانک ملی ایران و ۹۲ سالگی این بانک را به خانواده بزرگ بانک ملی مخصوصاً مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره، مشتریان عزیز، کارکنان گرانقدر و خانواده های ایشان صمیمانه تبریک عرض می کرده و از درگاه خداوند متعال برای همگی آنها سلامتی، بهروزی، موفقیت و سربلندی آرزومندم.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
گزارش مجامع

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: